Main content

Jak rozjasnit
mdlou pleť a
zvýšit její zářivost

Pokud vaše pleť působí mdle nebo nevýrazně, zjistěte, jak zvýšit její zářivost a podpořit zdravý vzhled. Přečtěte si více o příčinách mdlé pleti a o tom, jak můžete pomoci předcházet mdlé pleti způsobené dehydratací, stárnutím nebo neúčinnou péčí o pleť.

Jaké jsou nejlepší produkty Kiehl's pro péči o mdlou pleť?

Záleží, zda chcete pleti doplnit hydrataci, zmírnit tmavé skvrny nebo dosáhnout celkového rozjasnění, naše produkty vám pomohou dosáhnout zdravě vypadající pleti.

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

Naše milované sérum s vitaminem C obsahuje 10,5 % čistého vitaminu C a 2 % vitaminu Cg, které pomáhají viditelně redukovat jemné linky a vrásky, poskytují antioxidační ochranu a zvyšují zářivost pleti. Aplikujte ráno a večer a odhalte mladší a zdravější vzhled pleti.

NAKUPOVAT

Clearly Corrective™ Dark Spot Solution

Pokud je nejednotný tón hlavní příčinou vaší mdlé pleti, použijte účinný korektor tmavých skvrn, který pomůže viditelně zmírnit zabarvení pleti včetně stařeckých a pigmentových skvrn. Zákazníky oblíbené sérum inspirovalo vznik celé řady produktů Clearly Corrective™ pro zvýšení jasu pleti.

NAKUPOVAT

Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate

Dehydratace související s věkem může být jednou z hlavních příčin mdlé a unavené pleti. S přibývajícím věkem se vaše pleť vysušuje, proto svou rutinu doplňte o účinné hydratační sérum. Složení s glycerinem a výtažkem z listů shiso pomáhá pleť vypnout, vyhladit a zároveň viditelně redukovat jemné vrásky.

NAKUPOVAT

Calendula Serum-Infused Water Cream

Tento lehký a svěží hydratační krém s obsahem našeho koncentrovaného měsíčkového séra s výtažkem z květů měsíčku lékařského a stovkami mikronizovaných okvětních lístků vyrovnává tón pleti a dodává jí jas. Tento jedinečný a pro všechny typy pleti vhodný krém s gelovou texturou zlepšuje nerovnoměrnou strukturu pleti a pomáhá mdlé pokožce vypadat hladce a zářivě.

NAKUPOVAT

I Igarashi, Nishino and Nayar. “The Appearance of Human Skin.” Columbia University. 2005.
II Egawa, Oguri, Kuwahara and Takahashi. “Effect of exposure of human skin to a dry environment.” Skin Research and Technology. 2002; 8: 212-218.
III Guercio-Hauer, Macfarlane and Deleo. “Photodamage, photoaging and photoprotection of the skin.” U.S. National Library of Medicine National Institutes of Health. 1994 Aug; 50(2): 327-32, 334.

Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení