Main content

Mythbusters: Pravda
o tom, jak
Vitamín C prospívá Vaší pokožce

Vitamín C je vysoce účinná přísada v péči o pleť se širokou škálou výhod, od projasnění pokožky po pomoc při snižování známek stárnutí až po antioxidační účinky. Se všemi mýty a dezinformacemi, které kolují o vitaminu C, poznejte pravdu o výhodách používání séra vitaminu C.

Společnost Kiehl’s se stala průkopníkem v péči o pleť s vitamínem C, když naši chemici stabilizovali 10,5 % vitamínu C v našem silném séru s vitamínem C. Toto oblíbené složení mezi zákazníky je formulován s 12,5 % vitaminu C * a kyselinou hyaluronovou a proniká do hlubších povrchových vrstev pokožky, aby viditelně redukoval jemné linky a vrásky, minimalizoval výskyt rozšířených pórů, pomáhal zpevňovat pokožku a rozjasňovat pleť. S obsahem 10,5% kyseliny L-askorbové a 2 % vitaminu Cg, antioxidant Vitamín C v našem patentovaném složení zůstává v pokožce až 6 dní.

Zjistěte více o této důvěryhodné ingredienci a o tom, jak si vybrat ty nejlepší produkty s obsahem vitamínu C, které budete používat ve své každodenní rutinní péči o pleť.

Druhy vitamínu C v péči o pleť

Čistý Vitamin C

Kyselina L-askorbová, neboli čistý vitamín C je silná složka používaná v péči o pleť, která se vstřebá ihned do pokožky a začne okamžitě pracovat. Ingredience, doporučována dermatology kyselina L-askorbová, je často používána v produktech, které jsou zaměřené proti stárnutí pleti zároveň zlepšuje jas pleti, zlepšuje texturu pokožky a pomáhá redukovat jemné linky, vrásky a vějířkovité linky.

NAKUPOVAT

Vitamín Cg

Vitamin Cg nebo Ascorbyl Glukosid je silný derivát vitamínu C, který poskytuje antioxidační ochranu a pomáhá minimalizovat viditelné známky stárnutí. Sérum od Kiehl's Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate je formulován s 2 % vitamínem Cg, aby pomohl zvýšit účinnost výhod vitaminu C v průběhu času. Můžete jej najít také v našem oblíbeném pánském hydratačním krému..

NAKUPOVAT

*S 10.5% čistým Vitaminem C and 2% Vitamin Cg
I Collagen Metabolism. Diegelmann, RF. 5, 2001. Wounds, Vol. 13.
II Topical vitamin C in aging. Colvin, RM and Pinnell, SR. 1996, Clin Dermatol, Vol. 14, pp. 227-234.
III Enzymatic and non-enzymatic antioxidants in epidermis and dermis of human skin. Shindo, Y, et al. 1994. J Invest Dermatol, Vol. 102, pp. 122-124.
IV Double-blind, half-face study comparing topical vitamin C and vehicle for rejuvenation of photodamage. Fitzpatrick, RE. and Rostan, EF. 3, 2002. Dermatol Surg. Vol. 28, pp. 231-236.

Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení