Main content
DISCOVER OUR HISTORY

170 LET KIEHL'S

Na oslavu naší 170 leté tradice si připomínáme naše historické milníky. Připojte se k nám a objevte naši limitovanou kolekci s produkty, které dokonale korespondují s naší historií.

Začátek příběhu společnosti Kiehl's

Na rohu Third Avenue a Thirteenth Street byla založena „Brunswick Apotheke“, předchůdce lékárny Kiehl's. Na rohu těchto dvou ulic v té době rostla majestátní hrušeň, a tak bylo toto místo nazýváno také „Pear Tree Corner“.

John Kiehl

John Kiehl odkoupil v roce 1894 Brunswick Apotheke a přejmenoval ji na Kiehl Pharmacy.

První produkty Kiehl's

Pan Irving Morse, učeň Johna Kiehla, přebírá podnikání a rozšiřuje nabídku lékárny o kompletní servis, skladování čajů, bylin, tinktur, medů a vůbec prvních produktů značky Kiehl's, včetně originálního pižmového oleje, naší charakteristické vůně.

"Try Before You Buy"

Irving Morse přichází s neoficiálním mottem lékárny „Try Before You Buy“. Tento princip personalizovaného zákaznického servisu spolu s velkorysým vzorkováním zůstává tradicí společnosti Kiehl dodnes.

Poznejte své produkty

Kiehl’s se stává jednou z prvních společností, které hrdě uvádějí přísady na svých produktových etiketách - ještě předtím, než jim to vláda USA nařídila, aby pomohla zákazníkům přiblížit účinky jejich oblíbených produktů.

Aaron Morse a věda

Aaron Morse, Irvingův syn, přebírá rodinný podnik. Uznávaný chemik přichází s novou formou penicilinu a dodává vládě USA speciální krém Aloe Vera pro použití při popáleninách radiací.

Věděli jste, že?

Mr. Bones, náš kostlivec, byl poprvé představen panem Morseem, aby pomohl zákazníkům dozvědět se více o jejich onemocněních. Jako pocta našim farmaceutickým začátkům je nyní ikonickým "příslušenstvím" v každém z našich obchodů.

TY produkty

Kiehl’s Pharmacy začíná uvádět odvážné nové produkty, jako je Calendula bylinný toner , Blue Astringent Lotion (milovaný Andy Warholem), Kiehl's Balzám na rty # 1 a Ultra Facial Moisturizer - to vše dnes patří mezi naše nejprodávanější produkty.

Kiehl's v archivech

Za naše Kiehl's přínosy do lékárenského světa, je více než 103 produktů a artefaktů společnosti Kiehl's zařazeno do stálé sbírky divize medicíny a vědy v Smithsonian National Museum ve Washingtonu, D.C.

Kiehl's na Everestu

Společnost Kiehl's sponzorovala expedici Everest ’88, kdy horolezci šplhali na Mount Everest - první výstup na východní stěnu hory bez doplňkového kyslíku - vzali si sebou několik produktů společnosti Kiehl's, aby je podpořili na jejich hrdinské cestě.

Věděli jste, že?

Aaron Morse byl pilotem amerického leteckého sboru, a někdy se v obchodě Kiehl's objevil dokonce v plné výstroji. Na konci 70. let vystavil v našem obchodě v New Yorku svůj „Kiehl's Squadron“ letoun.

Zůstává to v rodině

Jami Morse Heidegger, Aaronova dcera, přebírá rodinný podnik a provozuje jej společně se svým manželem, mistrem světa ve sjezdovém lyžování Klausem Heideggerem.

Dermatologist SolutionsTM

Společnost Kiehl's představuje Dermatologist Solutions, řadu s pokročilou péčí o pleť vytvořenou chemiky společnosti Kiehl's, pro ty nejcitlivější problémy s pokožkou.

Kiehl’s Gives Back

Na oslavu 160 let služby komunitě společnost Kiehl’s Gives zahajuje vzdělávání zákazníků o našich globálních charitativních iniciativách.

Pomůžeme vám zlepšit kvalitu vaší pleti

Naše vědecky ověřené formule inspirované přírodou jsou silné, ale bezpečné a pomáhají zlepšit celkovou kvalitu pokožky pro viditelně zdravější vzhled. Vyzkoušejte naši osobní konzultaci a objevte produkty, které jsou pro vás ty pravé.
Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení