Main content

Objevte jak kyselina hyaluronová prospívá vaší pleti

Pokud hledáte produkt, pro posílení hydratace pleti, hledejte přípravky s kyselinou hyaluronovou. Milovaná ingredience, která pomáhá navrátit hydrataci a posílit vaši pleť. Objevte více o benefitech kyseliny hyaluronové.

Kiehl’s vlasové a pleťové produkty s kyselinou hyaluronovou

Naši chemici obohatili touto ultra hydratační ingrediencí několik z našich milovaných produktů. Různé produkty si žádají různé typy kyseliny hyaluronové. Formy kyseliny hyaluronové jsou pečlivě vybírány, aby účinně optimalizovali každý vzorec s ideálním typem této složky. Zjistěte více o produktech s kyselinou hyaluronovou pro vaši pleť i vlasy.

Posílená pleť díky super séru

Vital Skin-Strengthening Super Serum

Složení s 11 kDa kyselinou hyaluronovou - naší nejjemější formou kyseliny a naším patentovaným adaptogenním bylinným komplexem, posiluje pokožku, pomáhá viditelně snížit jemné linky, zlepšit odolnost a zvýšit projasnění pleti. Tento lehký a rychle se vstřebávající vzorec zdvojnásobuje* sílu pokožky a pomáhá odolávat stresům stárnutí, jako je znečištění, teplota a toxiny z prostředí, které mohou vést ke známkám stárnutí.

* Založeno na indexu pevnosti pokožky = Složené průměrné skóre pružnosti, plnosti a odolnosti pokožky.

NAKUPOVAT

Zaměřte se na jemné linky a vrásky

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

Díky obsahu 12,5% vitaminu C a kyseliny hyaluronové pomáhá toto sérum viditelně redukovat vrásky, zlepšit strukturu pokožky a zvýšit její zářivost. Chemici společnosti Kiehl‘s pečlivě vyvinuli sérum bez obsahu vody s vitamínem C a fragmentovanou kyselinou hyaluronovou, aby pleť nasála potřebnou vhlkost, okamžitě se vyhladila a viditelně se snížil výskyt jemných linek a vrásek v průběhu času.

NAKUPOVAT

Zpevněte svoji pleť

Super Multi-Corrective Cream

Zaměřte se na známky stárnutí pomocí našeho pleťového arget signs of aging with our krému na zpevnění pleti. Formulovaný s výtažkem z buku a fragmentovanou kyselinou hyaluronovou, tento krém viditelně zvedá, vyhlazuje, zpevňuje, retexturuje a zvlhčuje pleť pro mladší vzhled.

NAKUPOVAT

Sérum 5 v 1 pro svěží a mladší oční okolí

Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum

Viditelně  zpevněte a vyhlaďte oční okolí pomocí našeho očního séra proti stárnutí. Tato účinná receptura, která obsahuje hyaluronát sodný, rostlinný extrakt a minerály, pomáhá viditelně snížit tmavé kruhy a vrásky pod očima.

NAKUPOVAT

Hydratujte zničené a suché vlasy

Po ošetření pokožky kyselinou hyaluronovou ji přidejte do své rutiny péče o vlasy pomocí Kiehl's Damage Repairing & Rehydrating Collection.

Hydratujte a dodejte vlasům extra péči

Damage Repairing & Rehydrating Leave-In Treatment

Vyhlaďte suché a vyčerpané vlasy pomocí naší bezoplachové péče na poškozené vlasy. Je to ideální pomocník pro posílení vlasových vláken a lesklé, zdravě vypadající vlasyn.

NAKUPOVAT
Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení