Vyberte jinou zemi

Ceny a možnosti platby jsou zobrazeny v CZK. Náklady na dopravu vycházejí z Vašich položek, způsobu dopravy a místa doručení.

Main content

Jaký je rozdíl mezi jemnými linkami
a vráskami?

Jste zvědaví, proč se vám kolem očí začínají tvořit jemné linky, nebo si začínáte všímat hlubších vrásek? Ať už si začínáte všímat prvních známek stárnutí nebo již máte rutinu péče o pleť proti stárnutí , zde se dozvíte ještě více o jemných linkách a vráskách a krocích, které můžete udělat pro zdravě vypadající pleť v každém věku.

Jaké jsou nejlepší produkty pro jemné linky?

Pokud si teprve začínáte všímat prvních známek stárnutí, začněte s rutinou, která může pomoci hydratovat pokožku a bránit se před dalším poškozením. Oči jsou jedním z prvních míst, kde se projevují časné známky stárnutí pleti, a přidáním ošetření očí proti stárnutí může pomoci viditelně vyhladit a rozjasnit oční okolí. Kromě jemného čisticího prostředku a toneru a svého denního krému můžete přidat také serum s vitamínem C nebo jiné cílené produkty, které pomáhají viditelně redukovat vrásky a jemné linky. Nikdy nevynechávejte SPF během dne a pomozte pleti se zregenovat přes noc pomocí nočního pleťového oleje.

Jaké jsou nejlepší produkty na vrásky?

Když se začnou prohlubovat jemné linie, možná budete chtít do své rutiny přidat cílenější ošetření. Přidejte ke svému čistícímu přípravku a toneru ošetřující esenci , která pomůže připravit pokožku na cílená séra a další produkty. Vyměňte svůj denní krém za krém proti stárnutí pleti , který pomůže doplnit vlhkost a zároveň pomůže vyhladit pokožku. Několikrát týdně vyzkoušejte noční obličejovou masku , která pomůže viditelně zpevnit pokožku.

I Mootoo, R., Basile, S., Stroever, C., & C. Oresajo. “Consumer Perception of Fine Lines and Wrinkles.” Global Cosmetic Industry, 181(7), 56-51.
II “Aging Skin.” MedlinePlus, U.S. National Library of Medicine, 19 Dec. 2018.
III Department of Health & Human Services Australia. “Wrinkles.” Better Health Channel, Department of Health & Human Services, 31 May 2015.
IV Anson, Goesel MD, FACS; Kane, Michael A.C., MD; and Val Lambros, MD FACS. “Sleep Wrinkles: Facial Aging and Facial Distortion During Sleep.” Aesthetic Surgery Journal Volume 36, Issue 8 (2016): P. 931-940.

Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení