Vyberte jinou zemi

Ceny a možnosti platby jsou zobrazeny v CZK. Náklady na dopravu vycházejí z Vašich položek, způsobu dopravy a místa doručení.

Main content

Jak zatočit s tmavými pigmentovými skvrnami

Zajímá vás, jak se efektivně zaměřit na tmavé skvrny na obličeji, hrudníku nebo pažích? Zjistěte více o příčinách vzniku tmavých skvrn a zabarvení kůže a o tom, jak můžete viditelně redukovat stávající skrvny a zároveň zabránit tvorbě nových.

Nejvhodnější Kiehl’s produkty na pigmentové skvrny

Pro optimální projasnění pokožky vyzkoušejte přípravky z kolekce Kiehl’s Dermatologist Solutions ™ Clearly Corrective ™, které pomohou viditelně rozjasnit pokožku.

Projasněte svoji pleť s pleťový sérem

Clearly Corrective™ Dark Spot Solution

Pro pleť, která má tmavé skvrny a zabarvení, je koncentrované sérum nezbytným krokem ve vaší rutině. Sérum na bázi aktivovaného vitamínu C, extraktu z bílé břízy a extraktu z pivoňky pomáhá viditelně redukovat tmavé skvrny*, zlepšovat jasnost, rovnoměrný tón pleti a dokonce zmírňuje vzhled skvrn po akné. Aplikujte ráno a večer pro optimální jasnost pokožky.

*Na základě 12týdenní klinické studie 17 žen se všemi typy pleti s mírnou až střední závažností vlastností, včetně pozánětlivé hyperpigmentace.

NAKUPOVAT

I“How to fade dark spots in skin of color.” American Academy of Dermatology Association.
IIVashi, N.A. and R.V. Kundu. “Facial hyperpigmentation: causes and treatment.” British Journal of Dermatology. (2013).
IIIHollinger, Jasmine C., MD, Angra, Kunal, MD, and Rebat M. Halter, MD. “Are Natural Ingredients Effective in the Management of Hyperpigmentation? A Systematic Review.” The Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology. (2018): 11(2): 28-37.

Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení