Main content

Jak zmírnit vějířkovité vrásky okolo očí

Vějířkovité vrásky, jakož i další projevy linek a vrásek v okolí očí, patří k prvním příznakům stárnutí, ale značí také zdravý a spokojený výraz. A přestože se považují za znak štěstí a radosti, přinášíme vám několik tipů, jak je viditelně zmenšit a dosáhnout hladší a mladistvější vzhled.

Jaké jsou doporučené produkty v boji proti vějířkovitým vráskám?

Pro efektivní zmírnění vějířků a jiných projevů v okolí očí, jako jsou tmavé kruhy či otoky, použijte denní oční péči vyvinutou speciálně na redukci projevů v této oblasti obličeje.

Vyhlaďte pleť díky séru s vitamínem C

Powerful-Strength Line-Reducing Dark Circle-Diminishing Vitamin C Eye Serum

Odhalte hladší a mladistvější pohled očí s naším pokročilým očním sérem s vitamínem C proti tmavým kruhům. Jeho účinné složení s obsahem 10 % čistého vitamínu C, Tri-Peptide komplexu a kyseliny hyaluronové pomáhá vyhladiť pleť v okolí očí, vyplnit ji hydratací a viditelně zredukovat tmavé kruhy pro jasnější a svěžejší vzhled očí. Sérum používejte samostatně nebo před nanesením očního krému.

NAKUPOVAT

Zregenerujte pokožku pomocí anti-age očního séra

Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum

Viditelně vypněte, zpevněte a obnovte mladistvý vzhled pleti kolem očí díky našemu účinnému anti-age očnímu séru. Toto sérum obohacené o hyaluronát sodný, 10% výtažků z rostlin a rozjasňující minerály bylo klinicky testováno na zlepšení vzhledu linek, vrásek a vějířků v oční oblasti. Jeho lehkou texturu můžete aplikovat samostatně nebo pod svůj oční krém.

NAKUPOVAT

Posilte pleť s účinným anti-age očním krémem

Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream

Po nanesení očního séra ošetřete pokožku anti-age očním krémom. Tato péče s obsahem PCA mědi a PCA vápníku pomáhá viditelně zmírnit vějířkovité vrásky a linky a dodat vašemu okolí očí mladistvý vzhled.

NAKUPOVAT

I Amnaukit, Thanaporn & Maneeunan, Duangkhae & Bonme, Prapaporn. “Evaluation of Caffeine Gels on Physicochemical Characteristics and In Vivo Efficacy in Reducing Puffy Eyes.” Journal of Applied Pharmaceutical Science. (2010) 56-59.
II Pilkington, Belden, Miller. “The Tricky Tear Trough, A Review of Topical Cosmeceuticals for Periobital Skin Rejuvenation.” The Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology. (2015) Sep; 8(9) 39-47.
III “How to Select the Perfect Pair of Sunglasses.” Skin Cancer Foundation. (2013).
IV Feintuch, Stacey. “What Causes Puffy Eyes?” Healthy Women. (2017) Jan. 25.

Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení