Main content

Jak předcházet
otokům očí

Ať už se příležitostně probouzíte s unaveně vypadajícími očima nebo vás trápí přetrvávající otoky, naučte se, jak pečovat o oteklé oči a dosáhnout hladšího očního okolí. Tento běžný stav pokožky způsobuje celá řada faktorů, existují však techniky a produkty, které dokáží viditelně zmírnit otoky očí a dodat jim odpočatý a svěží vzhled.

Jaké jsou doporučené produkty proti otokům očí?

Na viditelné zmírnění oteklých očí používejte oční sérum nebo krém, které aplikujte ráno a večer na pleť kolem očí. Jelikož pokožka očních víček je velmi jemná, je důležité zvolit produkty vyvinuté speciálně pro oční oblast.

Rozjasněte a vylepšete své oční okolí díky účinnému očnímu séru s vitamínem C

Powerful-Strength Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing Vitamin C Eye Serum

Toto účinné sérum s vitamínem C obsahuje 10 % čistého vitamínu C, tripeptidy a kyselinu hyaluronovou. Bylo klinicky prokázáno *, že pomáhá viditelně zmenšit linky,vějířkovité vrásky, tmavé kruhy a opuchy očí.

* Klinické hodnocení testovaného panelu během 8týdenní studie.

NAKUPOVAT

Vyhlaďte, rozjasněte okolí očí a zbavte se otoků s účinným anti-age očním krémem

Youth Dose Eye Treatment

Dosáhněte okamžité vyhlazení a rozjasnění oblasti očí s naším účinným anti-age očním krémem s Pro-Retinolem , vitamínem C a výtažkem z hroznových semínek. Jeho efektivní složení ihned vyrovná a rozjasní. pokožku pod očami, a zároveň v priebehu času pomáha viditeľne zmierniť opuchy, tmavé kruhy a jemné linky.

NAKUPOVAŤ

Zregenerujte svoju pleť vďaka nočnému očnému krému

Midnight Recovery Eye

Večer si naneste náš regeneračný očný krém a ráno sa prebuďte s mladistvejším pohľadom očí. Regeneračné zloženie krému s obsahom levanduľového esenciálneho oleja, pupalkového oleja a výťažku z listnatca, pomáha obnoviť pleť v oblasti oči a dodať jej hladší a sviežejší vzhľad.

NAKUPOVAŤ

Oživte své unavené oči díky
očnímu krému pro muže

Eye Fuel

Bez ohledu na to, zda jste byli celou noc vzhůru, nebo vás trápí přetrvávající otoky očí, tento lehký oční krém je vyvinut speciálně pro mužskou pokožku. Je obohacen o kofein a vitamín B3, okamžitě ochladí a osvěží pleť a časem pomáhá zmírnit vzhled tmavých kruhů a oteklých očí.

NAKUPOVAT

Osvěžte své oči na cestách
tyčinkou proti otokům

Facial Fuel Eye De-Puffer

Dopřejte svým unaveným očím okamžité osvěžení pomocí chladivé oční tyčinky. Obsahuje výtažek z ibišku a kofein a ihned poskytuje příjemný chladivý efekt. Složení vyvinuté speciálně pro muže oživuje pleť v oblasti očí, viditelně redukuje otoky a dodává odpočatý vzhled.

NAKUPOVAT

I Amnaukit, Thanaporn & Maneeunan, Duangkhae & Bonme, Prapaporn. “Evaluation of Caffeine Gels on Physicochemical Characteristics and In Vivo Efficacy in Reducing Puffy Eyes.” Journal of Applied Pharmaceutical Science. (2010). 56-59.
II Pilkington, Belden, Miller. “The Tricky Tear Trough, A Review of Topical Cosmeceuticals for Periobital Skin Rejuvenation.” The Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology. (2015) Sep; 8(9) 39-47.
III Feintuch. “What Causes Puffy Eyes?” National Women’s Health Resource, Inc. (2019).

Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení