Main content

JAK VIDITELNĚ ZMÍRNIT VRÁSKY NA KRKU

Viditelné známky stárnutí se mohou objevit nejen na tváři, ale také v oblasti krku. Tyto projevy, včetně vrásek na krku a ztráty pevnosti pleti, jsou výsledkem vnitřního procesu stárnutí kůže. Přinášíme vám několik řešení a tipů, které vám mohou pomoci zmírnit vzhled viditelných vrásek na krku způsobených stárnutím anebo tzv. tech-neck vrásek, a zároveň zpevnit pleť a zvýšit její elasticitu.

Zmírněte vrásky na krku a „tech-neck“ vrásky s naším účinným anti-age krémem

Náš Super Multi-Corrective Cream je speciálně vyvinutý tak, aby poskytoval výhody péče o pleť 7 v 1. Krémová receptura proti stárnutí viditelně vypíná, zpevňuje a vyhlazuje pleť, zjemňuje texturu pokožky, sjednocuje její tón, zvyšuje zářivost a pocit pružnosti a napomáhá v boji proti známkám stárnutí ve tváři, stejně tak jako jemným linkám a vráskám na krku. S narůstajícím množstvím času stráveným na digitálních zařízeních se náš krém zaměřuje také na „tech-neck“ vrásky. Je klinicky dokázané, že při pravidelném používání spotřebitelky zaznamenaly 92 %* viditelné zlepšení pleti v oblasti krku.

Složení obsahuje tři klíčové ingredience, které pomáhají viditelně redukovat projevy stárnutí pleti:

Fytomimetický vitamín A
Tato rostlinná složka pomáhá viditelně vyhlazovat vrásky a obnovit povrch pleti, která sa zdá jemnější a hladší na pohled.

ProxylaneGX
Patentovaná anti-age molekula ProxylaneGX pomáhá obnovit elasticitu pleti a dodává pocit pevnější pokožky.

Houba čaga
Je známá také jako „super houba“, a to díky svým prospešným účinkům. V našem složení pomáhá sjednotit tón pokožky a podporuje její zářivost, jemnost a zdravější vzhled.

Všechny tyto ingredience zkombinované v našem účinném anti-age krému umožňují bojovat proti „tech-neck“ vráskám a jiným projevům stárnutí pleti v oblasti tváře a krku. Díky svým benefitům pomáhá dosáhnout hladší, pevnější a zdravě vypadající pokožky!

* Spotřebitelské výsledky jsou založeny na 12-týdenním panelovém testu, kterého se zúčastnilo 53 žen. Individuální výsledky se mohou lišit.

I Meeker, Mary. “Internet Trends 2019 Report.” Bond. Accessed 2 July 2020.
II “Tech Neck: the Health Epidemic of the Tech Era.” American Posture Institute. Accessed 2 July 2020.
III Greenhalgh, Tom. “How to Prevent Tech Neck in 8 Steps.” Rheumatology Advisor. Accessed 2 July 2020
IV Mango, Alison. “7 Genius Ways to Prevent Wrinkles While You Sleep.” Health. Accessed 2 July 2020.

Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení