Main content

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Všechny typy pleti, včetně citlivé

Účinné anti-age sérum proti vráskám s retinolem, které viditelně redukuje vrásky, zpevňuje pokožku a vylepšuje texturu pokožky pro viditelnou obnovu s minimálním nepohodlím.

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Účinné anti-age sérum proti vráskám s retinolem, které viditelně redukuje vrásky, zpevňuje pokožku a vylepšuje texturu pokožky pro viditelnou obnovu s minimálním nepohodlím.

Původní cena Nová cena 1,540 Kč (5,133.33 Kč/100 ml.)
Zvolit balení

Doprava zdarma nad 1 300 Kč

NAVŠTIVTE NÁS! Přijďte ke konzultaci zdarma na jakýkoliv z našich butiků Najít prodejnu

Naše účinné sérum proti vráskám s retinolem dodává pleti viditelnou obnovu v denní mikro dávce. Přesně formulované a patentované sérum proti stárnutí pleti využívá sílu čistého retinolu k viditelné redukci vrásek, zlepšení textury pokožky a zpevnění, aniž by zatěžovalo pokožku pocitem nepohodlí.* Naše výkonná mikro-dávka séra s trojkombinací čistých retinolů, peptidů a ceramidů současně podporuje přirozenou exfoliaci pleti a zároveň posiluje kožní bariéru, aby lépe přijímalo optimální účinky retinolu a viditelně obnovovalo pokožku pro její mladší vzhled.

*Minimalizuje viditelné zarudnutí, suchost a odlupování.

Před a po použití Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Vysledky po použivani Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum
Naše složení retinolového séra je šetrné k pokožce, viditelně redukuje vrásky, zpevňuje pokožku a zlepšuje pocit pokožky s minimálním nepohodlím*:

 

100% uživatelů zaznamenalo redukci vrásek**

90% uživatelů zaznamenalo zpevnění pleti**

94% uživatelů pocítilo zlepšení textury pleti***

 

**Minimalizuje viditelné zarudnutí, suchost a odlupování.

**Výsledky založené na odborném hodnocení v klinickém testu u subjektů vykazujících zlepšení po 12 týdnech používání.

***Na základě 12týdenního spotřebitelského testu.

Odhoďte své obavy z retinolu!

Vedlejši učinky retinolu
Naše sérum s odborně vyváženou denní dávkou retinolu šetrnou k pokožce, poskytuje viditelné účinky s minimálními běžnými příznaky nepohodlí, jako je zarudnutí, suchost či olupování. U 90% uživatelů, včetně začínajících s retionolem, zaznamenalo příjemný pocit na pleti *

 

*Na základě 12-týdenního spotřebitelského testu se 132 účastníky včetně začínajících s retinolem.

Vyhody čisteho retinolu v peči o pleť

Věděli jste o retinolu, že?

Vyhody čisteho retinolu v peči o pleť
V našem složení je použit čistý retinol; jde o nejčistší formu retinolu dostupnou i bez lékařského předpisu. V pokožce se přeměňuje na kyselinu retinovou, a tím se zaměřuje na konkrétní problémy pleti. Deriváty retinolu (např. Retinylpalmitát, retinal) představují estery retinolu, které vyžadují několik konverzních kroků, dokud se v nich v pokožce stane kyselina retinová. Tato proměna zároveň způsobuje jejich nižší účinnost. Alternativy retinolu, jako například bakuchiol, fytomimetický vitamín A a granaktívne látky, ve skutečnosti nejsou retinol, avšak mohou pomoci řešit některé problémy pleti podobně jako retinol. Jejich působení ale, na rozdíl od čistého retinolu, může trvat delší dobu.
Ingredience v Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Daily micro-dose serum je přesně formulováno pro účinnost

Ingredience v Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum
Naše patentované anti-age sérum proti vráskám bylo precizně vyvinuto s kombinací denní dávky čistého retinolu, peptidu a ceramidů k dosažení viditelných výsledků a současné snížení pravděpodobnosti nepříjemných pocitů na pleti, jako je zarudnutí, suchost a olupování. Čistý retinol v našem složení působí v synergii s ostatními látkami. Složení bylo pečlivě vyvážené tak, aby soustavně urychlovalo obnovu povrchu pokožky, a zároveň posilovalo funkci kožní bariéry. Tím pomáhá optimalizovat účinky retinolu a připravit pokožku na silný účinek našeho séra.
Vědeli jste o retinolu?

Pokročilá technologie mikrodávek retinolu pro viditelné výsledky proti stárnutí pleti

Vědeli jste o retinolu?
Naše sérum s denní dávkou čistého retinolu je možné snadno zařadit do rutiny péče o pleť, poskytuje viditelné výsledky proti stárnutí pleti s minimálním rizikem nepříjemných vedlejších účinků *. 90% testovaných souhlasí ** s tím, že pokožka se během používání cítí příjemně!

* Podle 12týdenní studie minimalizuje viditelné zarudnutí, suchost a olupování pokožky.

** Na základě 12-týdenního spotřebitelského testu se 132 účastníky.

Kompletní rutina

Doplňte svou skincare rutinu o produkty, které se hodí k séru s retinolem

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Zobrazujeme pouze recenze v češtině.

Olesja Sirjačenko

5 z 5 hvězdiček.
Novinka u Kiehl's, která mi vyrazila dech. Retinol je známý pro své viditelné účinky v kosmetice na prevenci a vyhlazení vrásek a jde to vidět. V tomto složení mi vyhovuje, že se mi pokožka neodlupuje, nezačervenává jak u běžných retinolů a do dvou t...
Novinka u Kiehl's, která mi vyrazila dech. Retinol je známý pro své viditelné účinky v kosmetice na prevenci a vyhlazení vrásek a jde to vidět. V tomto složení mi vyhovuje, že se mi pokožka neodlupuje, nezačervenává jak u běžných retinolů a do dvou týdnů jsem viděla, že mám pleť vypnutější. Používám ho zatím jako prevenci, ale výsledky vidím i ted.
Byla tato recenze užitečná?
Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení