Main content

Nežádoucí účinky retinolu:
skutečnost vs. fikce

Ať už jste nováček v používání retinolu, nebo ho už nějakou dobu využíváte výhody této přísady v péči o pleť proti stárnutí, je na čase znát fakta. Objevte pravdy a mýty o retinolu, abyste se dozvěděli, jak minimalizovat jeho možné vedlejší účinky a upgradovat tak svou rutinu péče o pleť proti stárnutí!

Objevte naše řešení pro viditelné retinol
účinky s minimálním nepohodlím pro pokožku. ii

Naše denní sérum s mikro dávkou retinolu na obnovu pokožky je speciálně vytvořeno tak, aby poskytovalo správnou denní dávku retinolu, takže můžete začít používat naše sérum a uvidíte zlepšení pevnosti pokožky a redukci vrásek s minimálním nepohodlím, včetně viditelného zarudnutí, suchosti a odlupování. Je snadné jej začlenit do jakékoli rutiny péče o pleť pro viditelnou obnovu pokožky! Naše pokročilé mikro dávkové sérum proti vráskám s retinolem je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé pokožky a prvních uživatelů retinolu.

Formulováno s retinolem, peptidem a ceramidy, naše sérum funguje tak, že zajišťuje, že pokožka snáší mikro dávku retinolu bez vedlejší příznaků, takže při používání dochází k minimálnímu nepohodlí.

i Na základě spotřebitelské studie 135 panelistů po 12 týdnech používání.

ii Minimalizuje viditelné zarudnutí, suchost a odlupování.

Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení