Zdá se, že nejste v Česká republika.

Ceny a možnosti platby jsou zobrazeny v CZK. Náklady na dopravu vycházejí z Vašich položek, způsobu dopravy a místa doručení.

Main content

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Všechny typy pleti, včetně citlivé

Účinné sérum proti vráskám s retinolem, které viditelně redukuje vrásky, zpevňuje pokožku a vylepšuje texturu pokožky pro viditelnou obnovu s minimálním nepohodlím.

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Účinné sérum proti vráskám s retinolem, které viditelně redukuje vrásky, zpevňuje pokožku a vylepšuje texturu pokožky pro viditelnou obnovu s minimálním nepohodlím.

1,260 Kč
Zvolit balení
NAVŠTIVTE NÁS! Zarezervujte si svůj termín na konzultaci zdarma, v jednom z našich butiků! Najít prodejnu
Zarezervujte si svůj termín konzultace a získtejte produkty přímo pro vaši pleť!!

Co to je

Naše účinné sérum proti vráskám s retinolem dodává pleti viditelnou obnovu v denní mikro dávce. Přesně formulované a patentované sérum proti stárnutí pleti využívá sílu čistého retinolu k viditelné redukci vrásek, zlepšení textury pokožky a zpevnění, aniž by zatěžovalo pokožku pocitem nepohodlí.* Naše výkonná mikro-dávka séra s trojkombinací čistých retinolů, peptidů a ceramidů současně podporuje přirozenou exfoliaci pleti a zároveň posiluje kožní bariéru, aby lépe přijímalo optimální účinky retinolu a viditelně obnovovalo pokožku pro její mladší vzhled.

*Minimalizuje viditelné zarudnutí, suchost a odlupování.

Na co je to dobré

  • Přesně formulováno tak, aby poskytovalo denní dávku čistého retinolu pro viditelné výsledky s minimem nepohodlí pleti, včetně zarudnutí, suchosti a odlupování.
  • Sérum pomáhá podporovat snášenlivost kůže s retinolem, peptidy a ceramidy. 90% uživatelů, dokonce i prvních uživatelů retinolu, souhlasí s tím, že se pokožka cítí příjemně a 94% souhlasí s tím, že textura je jemnější*
  • V klinickém hodnocení ** 100% uživatelů pocítilo redukci vrásek a 90% uživatelů pocítilo zpevnění pokožky
  • Snadno se začleňuje do rutiny péče o pleť, vhodné pro použití ve dne i v noci
  • Pro všechny typy pleti, včetně prvních uživatelů retinolu a citlivých typů pleti
  • *Na základě spotřebitelského testu po 12 týdnech používání.

    ** Výsledky založené na odborném hodnocení v klinickém testu u subjektů vykazujících zlepšení po 12 týdnech používání.

Klíčové ingredience

Jak produkt používat

Kdy sérum používat

Naše sérum proti vráskám s retinolem je přesně formulováno pro použití ráno nebo večer. Přidejte tento účinný krok proti stárnutí do rutiny péče o pleť po čištění a před nanesením hydratačního krému pro viditelnou obnovu mládí.

 

Před a po

Before and after
Naše složení séra je šetrné k pokožce, viditelně redukuje vrásky, zpevňuje pokožku a zlepšuje pocit pokožky s minimálním nepohodlím*:

 

100% uživatelů zaznamenalo redukci vrásek**

90% uživatelů zaznamenalo zpevnění pleti**

94% uživatelů pocítilo zlepšení textury pleti***

 

**Minimalizuje viditelné zarudnutí, suchost a odlupování.

**Výsledky založené na odborném hodnocení v klinickém testu u subjektů vykazujících zlepšení po 12 týdnech používání.

***Na základě 12týdenního spotřebitelského testu.

Odhoďte své obavy z retinolu!

Naše sérum s odborně vyváženou denní dávkou retinolu šetrnou k pokožce, poskytuje viditelné účinky s minimálními běžnými příznaky nepohodlí, jako je zarudnutí, suchost či olupování. U 90% uživatelů, včetně začínajících s retionolem, zaznamenalo příjemný pocit na pleti *

 

*Na základě 12-týdenního spotřebitelského testu se 132 účastníky včetně začínajících s retinolem.

Did You Know?

Věděli jste, že?

Did You Know?
V našem složení je použit čistý retinol; jde o nejčistší formu retinolu dostupnou i bez lékařského předpisu. V pokožce se přeměňuje na kyselinu retinovou, a tím se zaměřuje na konkrétní problémy pleti. Deriváty retinolu (např. Retinylpalmitát, retinal) představují estery retinolu, které vyžadují několik konverzních kroků, dokud se v nich v pokožce stane kyselina retinová. Tato proměna zároveň způsobuje jejich nižší účinnost. Alternativy retinolu, jako například bakuchiol, fytomimetický vitamín A a granaktívne látky, ve skutečnosti nejsou retinol, avšak mohou pomoci řešit některé problémy pleti podobně jako retinol. Jejich působení ale, na rozdíl od čistého retinolu, může trvat delší dobu.

Přesně formulováno pro účinnost

Naše patentované sérum proti vráskám bylo precizně vyvinuto s kombinací denní dávky čistého retinolu, peptidu a ceramidů k dosažení viditelných výsledků a současné snížení pravděpodobnosti nepříjemných pocitů na pleti, jako je zarudnutí, suchost a olupování. Čistý retinol v našem složení působí v synergii s ostatními látkami. Složení bylo pečlivě vyvážené tak, aby soustavně urychlovalo obnovu povrchu pokožky, a zároveň posilovalo funkci kožní bariéry. Tím pomáhá optimalizovat účinky retinolu a připravit pokožku na silný účinek našeho séra.

Pokročilá technologie mikrodávek pro viditelné výsledky proti stárnutí pleti

Naše sérum s denní dávkou čistého retinolu je možné snadno zařadit do rutiny péče o pleť, poskytuje viditelné výsledky proti stárnutí s minimálním rizikem nepříjemných vedlejších účinků *. 90% testovaných souhlasí ** s tím, že pokožka se během používání cítí příjemně!

* Podle 12týdenní studie minimalizuje viditelné zarudnutí, suchost a olupování pokožky.

** Na základě 12-týdenního spotřebitelského testu se 132 účastníky.

Kompletní rutina

Objevte další produkty a doplňte svou rutinu

Recenze (12)

Napsat recenzi
5.00

Mivel évek óta tretinoint használok nem reméltem különösebb hatást egy retinol szérumtól. Kellemesen csalódtam. Szazalékos arányban nincs ugyan feltüntetve a retinol tartalma viszont a szérum igen erős, kicsit bizsergető érzés felkenés után. Negatív reakciók nem voltak, ugyan hidratálót használtam de nem éreztem feltétlen szükségét mivel a szérum nagyon jól hidratál.

Kellemes használat, egységesebb, üde bőr, nagyon elégedett vagyok vele, biztos, hogy a továbbiakban is használni fogom.

ÚČINKY RETINOLU: SKUTEČNOST VS. FIKCE

Objevte jak minimalizovat jeho možné vedlejší účinky a upgradovat tak svou rutinu péče o pleť!
ZJISTIT VÍCE

Orientační zpráva
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení