Main content

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Všechny typy pleti, včetně citlivé

Účinné anti-age sérum proti vráskám s retinolem, které viditelně redukuje vrásky, zpevňuje pokožku a vylepšuje texturu pokožky pro viditelnou obnovu s minimálním nepohodlím.

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Účinné anti-age sérum proti vráskám s retinolem, které viditelně redukuje vrásky, zpevňuje pokožku a vylepšuje texturu pokožky pro viditelnou obnovu s minimálním nepohodlím.

Původní cena Nová cena 1,540 Kč (5,133.33 Kč/100 ml.)

Doprava zdarma nad 1 300 Kč

PDP Find A Store Section
NAVŠTIVTE NÁS! Přijďte ke konzultaci zdarma na jakýkoliv z našich butiků Najít prodejnu
PDP Sections Accordion

Naše účinné sérum proti vráskám s retinolem dodává pleti viditelnou obnovu v denní mikro dávce. Přesně formulované a patentované sérum proti stárnutí pleti využívá sílu čistého retinolu k viditelné redukci vrásek, zlepšení textury pokožky a zpevnění, aniž by zatěžovalo pokožku pocitem nepohodlí.* Naše výkonná mikro-dávka séra s trojkombinací čistých retinolů, peptidů a ceramidů současně podporuje přirozenou exfoliaci pleti a zároveň posiluje kožní bariéru, aby lépe přijímalo optimální účinky retinolu a viditelně obnovovalo pokožku pro její mladší vzhled.

*Minimalizuje viditelné zarudnutí, suchost a odlupování.

Before And After Retinol

Před a po použití Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Vysledky po použivani Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum
Naše složení retinolového séra je šetrné k pokožce, viditelně redukuje vrásky, zpevňuje pokožku a zlepšuje pocit pokožky s minimálním nepohodlím*:

 

100% uživatelů zaznamenalo redukci vrásek**

90% uživatelů zaznamenalo zpevnění pleti**

94% uživatelů pocítilo zlepšení textury pleti***

 

**Minimalizuje viditelné zarudnutí, suchost a odlupování.

**Výsledky založené na odborném hodnocení v klinickém testu u subjektů vykazujících zlepšení po 12 týdnech používání.

***Na základě 12týdenního spotřebitelského testu.

Before And After Retinol Discomfort

Odhoďte své obavy z retinolu!

Vedlejši učinky retinolu
Naše sérum s odborně vyváženou denní dávkou retinolu šetrnou k pokožce, poskytuje viditelné účinky s minimálními běžnými příznaky nepohodlí, jako je zarudnutí, suchost či olupování. U 90% uživatelů, včetně začínajících s retionolem, zaznamenalo příjemný pocit na pleti *

 

*Na základě 12-týdenního spotřebitelského testu se 132 účastníky včetně začínajících s retinolem.

Did You Know
Vyhody čisteho retinolu v peči o pleť

Věděli jste o retinolu, že?

Vyhody čisteho retinolu v peči o pleť
V našem složení je použit čistý retinol; jde o nejčistší formu retinolu dostupnou i bez lékařského předpisu. V pokožce se přeměňuje na kyselinu retinovou, a tím se zaměřuje na konkrétní problémy pleti. Deriváty retinolu (např. Retinylpalmitát, retinal) představují estery retinolu, které vyžadují několik konverzních kroků, dokud se v nich v pokožce stane kyselina retinová. Tato proměna zároveň způsobuje jejich nižší účinnost. Alternativy retinolu, jako například bakuchiol, fytomimetický vitamín A a granaktívne látky, ve skutečnosti nejsou retinol, avšak mohou pomoci řešit některé problémy pleti podobně jako retinol. Jejich působení ale, na rozdíl od čistého retinolu, může trvat delší dobu.
Did You Know formulated for efficacy
Ingredience v Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Daily micro-dose serum je přesně formulováno pro účinnost

Ingredience v Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum
Naše patentované anti-age sérum proti vráskám bylo precizně vyvinuto s kombinací denní dávky čistého retinolu, peptidu a ceramidů k dosažení viditelných výsledků a současné snížení pravděpodobnosti nepříjemných pocitů na pleti, jako je zarudnutí, suchost a olupování. Čistý retinol v našem složení působí v synergii s ostatními látkami. Složení bylo pečlivě vyvážené tak, aby soustavně urychlovalo obnovu povrchu pokožky, a zároveň posilovalo funkci kožní bariéry. Tím pomáhá optimalizovat účinky retinolu a připravit pokožku na silný účinek našeho séra.
Did You Know Micro dose
Vědeli jste o retinolu?

Pokročilá technologie mikrodávek retinolu pro viditelné výsledky proti stárnutí pleti

Vědeli jste o retinolu?
Naše sérum s denní dávkou čistého retinolu je možné snadno zařadit do rutiny péče o pleť, poskytuje viditelné výsledky proti stárnutí pleti s minimálním rizikem nepříjemných vedlejších účinků *. 90% testovaných souhlasí ** s tím, že pokožka se během používání cítí příjemně!

* Podle 12týdenní studie minimalizuje viditelné zarudnutí, suchost a olupování pokožky.

** Na základě 12-týdenního spotřebitelského testu se 132 účastníky.

PDP Routine Section

Kompletní rutina

Doplňte svou skincare rutinu o produkty, které se hodí k séru s retinolem
PDP Reviews

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Zobrazujeme pouze recenze v češtině.

Olesja Sirjačenko

5 z 5 hvězdiček.
Novinka u Kiehl's, která mi vyrazila dech. Retinol je známý pro své viditelné účinky v kosmetice na prevenci a vyhlazení vrásek a jde to vidět. V tomto složení mi vyhovuje, že se mi pokožka neodlupuje, nezačervenává jak u běžných retinolů a do dvou t...
Novinka u Kiehl's, která mi vyrazila dech. Retinol je známý pro své viditelné účinky v kosmetice na prevenci a vyhlazení vrásek a jde to vidět. V tomto složení mi vyhovuje, že se mi pokožka neodlupuje, nezačervenává jak u běžných retinolů a do dvou týdnů jsem viděla, že mám pleť vypnutější. Používám ho zatím jako prevenci, ale výsledky vidím i ted.
Byla tato recenze užitečná?
PDP Slot 1 Section
SEO Banner Category retinol PDP
Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení