Main content

Objevte nejlepší hydratační krém přímo pro Vás

Denní hydratační krém je základním krokem v každé rutině péče o plet ale najít nejlepší krém pro vás muže být skličující. Naštěstí jsme tu, abychom vám pomohli se v našich hydratačních krémech zorientovat. Od krému proti stárnuti po lehké složení, máme pro vás vše.

 

Všechny typy pleti včetně citlivé

Vyzkoušejte: Ultra Facial Cream

Textura: svěží, lehká

Oblíbený zákazníky, náš nejprodávanější hydratační krém je formulován s ledovcovým glykoproteinem is formulated with Glacial Glycoprotein and skvalanem. Díky 24hodinové hydrataci, se tento Ultra Facial Cream rychle vstřebává a zanechává pokožku hladkou a vláčnou po celý den.

Pro ochranu proti UV záření vyzkoušejte: Ultra Facial Cream SPF 30.

NAKUPOVAT
 

Normální až mastná plet´

Vyzkoušejte: Ultra Facial Oil-Free Gel Cream

Textura: Lehká, gelová

Náš lehký gelový krém který je určen pro normální až mastnou plet, hydratuje pokožku a pomáhá zachovat přirozenou kožní bariéru. Naplněný ledovcovým glykoproteinem, tento svěží a lehký krém poskytuje okamžitý chladící účinek a pomáhá pokožce zůstat hydratovanou a bez lesku.

NAKUPOVAT
 

Smíšená plet´

Vyzkoušejte: Calendula Serum-Infused Water Cream

Textura: lehká

Zvyšte projasnění a viditelně rovnoměrný ton pleti pomocí našeho lehkého vodního“ krému. S 24hodinovou hydratací, tento účinný krém pomáhá při delším používání. Formulováno s naším koncentrovaným měsíčkovým sérem, tento jedinečný vzorec přináší svěží dávku hydratace. 

NAKUPOVAT
 

Citlivá plet´

Vyzkoušejte: Centella Sensitive Cica-Cream

Textura: krémová

Chraňte plet s naším krémem Centella Sensitive Cica-Cream. Hypoalergenní a nekomedogenní krém pomáhá obnovit kožní bariéru, zatímco viditelně snižuje zarudnutí a suché jemné linie. Bez vůně a bez alkoholu, tato zklidňující péče se snadno vstřebává a intenzivně hydratuje citlivou pokožku.

NAKUPOVAT
 

Lifting a zpevnění

Vyzkoušejte: Super Multi-Corrective Cream

Textura: Lehká

Nové složení multifunkčního krému Super Multi-Corrective Cream působí až na 7 potřeb vaší pleti! Pomáhá viditelně zlepšovat klíčové známky stárnutí a má jedinečnou hydratační a zároveň lehkou texturu.

NAKUPOVAT
 

Unavená a mdlá pleť

Vyzkoušejte: Pure Vitality Skin Renewing Cream

Textura: krémová, medová

Obnovte a oživte pokožku s naším hydratačním krém s Manuka medem a kořenem z červeného ženšenu. Tento lehký krém, který je složen z 99 % přírodních složek, pomáhá vyhladit, posílit a zvýšit zářivost pokožky.

*Složky považujeme za přírodní, pokud si po zpracování z přírodního zdroje zachovají více než 50 % své molekulární struktury.

NAKUPOVAT
 

Jemné linky a vrásky

Vyzkoušejte: Powerful Wrinkle Reducing Cream

Textura: krémová

Tato proti vrásková péče, díky obsahu PCA mědi a PCA vápníku, pomáhá zvýšit pružnost pokožky a chrání před vznikem nových vrásek. Je vhodná pro každodenní použití a pro všechny typy pletí. Navíc nabízí ochranu před slunečním zářením – SPF30.

NAKUPOVAT
 

Nerovnoměrný odstín pleti

Vyzkoušejte: Clearly Corrective™ Brightening & Smoothing Moisture Treatment

Textura: ultra lehká

Tato denní hydratační péče se velmi rychle vstřebává do pleti a bojuje proti mdlé a unavené pleti. Navíc pleť napomáhá projasnit, zjemnit a zjemnit její texturu, to vše díky obsahu aktivovaného vitamínu C a kyseliny glykolové.

NAKUPOVAT
Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení