Main content

Tajemství skvalanu
v péči o pleť

Pokud milujete kultovní Kiehl's krém Ultra Facial Cream nebo každý večer do vaší rutiny neodmyslitelně patří Midnight Recovery Concentrate, možná vás napadlo, jaké výhody skvalan vlastně má. V Kiehl’s jsme začali tuto ingredienci poprvé používat v 70. letech.

Kiehl's & skvalan

Poprvé jsme začali používat skvalan v našich produktech v 70. letech minulého století v našem krému Ultra Facial Moisturizer a Creme de Corps tělové hydrataci. Ještě předtím, než jsme začali používat tento botanický lipid v našich produktech, jsme prodávali 100% skvalan v lékárenských lahvičkách v naší původní lékárně ve East Village. Protože máme mnoho dobrých zkušeností s touto ingrediencí, pokračujeme v používání skvalanu ve stále větším množství našich receptur.

Pečlivě získávaný

Ve společnosti Kiehl’s používáme 100% rostlinný skvalan. Od počátečního získávání až po finální zpracování jsme vyvinuli rozsáhlá ochranná opatření, která zajistí, že používáme kvalitní ingredienci pocházející výhradně z rostlin. Olivy a cukrová třtina jsou primárními zdroji skvalanu v našich produktech. Pečlivým získáváním extrahujeme a čistíme skvalan od vedlejších produktů použitých při výrobě olivového oleje a cukru.

Kiehl's produkty se skvalanem

Ultra Facial Cream

Náš celosvětově nejoblíbenější produkt Ultra Facial Cream poskytuje 24hodinovou hydrataci pro všechny typy pleti - včetně citlivé. Obsahuje skvalan získaný z oliv, o kterém je známo, že pomáhá udržovat hydratační bariéru pokožky. Náš oblíbený hydratační krém obsahuje také ledovcový glykoprotein, který je extrahován z mikroorganismů v mořských ledovcích a vyznačuje se schopností přežívat v extrémních klimatických podmínkách. Díky ultralehké textuře tento krém na obličej vyhlazuje a zjemňuje a pokožka vypadá viditelně zdravěji.

NAKUPOVAT

Midnight Recovery Concentrate

Probuďte se s omlazeným vzhledem pleti díky nočnímu pleťovému oleji Kiehl‘s. Sérum obsahuje skvalan, levandulový éterický olej a olej z pupalky dvouleté. Tento luxusní pleťový olej s nádhernou vůní pomáhá obnovit vzhled pokožky přes noc.

NAKUPOVAT

Creme de Corps

Kiehl’s Creme de Corps, tělový krém bohatý na ingredience, vyhlazuje a zjemňuje pokožku od hlavy až k patě. Toto tělové mléko obsahuje kromě skvalanu také betakaroten, kakaové máslo a sezamový olej. Vyživte svou pokožku s tímto oblíbeným tělovým mlékem Kiehl’s!

NAKUPOVAT

Creme de Corps Body Oil

Suchý tělový olej ve spreji, inspirován naším klasickým Creme de Corps, vyživuje pokožku a zanechává ji jemnou, vláčnou a hladkou. Obohacen o Skvalan, a také doplněn o hroznový olej. Díky dekadentní vůni vanilky a mandlí zanechává tento tělový olej pokožku sametově hebkou a s nádhernou vůní!

NAKUPOVAT
Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení