Vyberte jinou zemi

Ceny a možnosti platby jsou zobrazeny v CZK. Náklady na dopravu vycházejí z Vašich položek, způsobu dopravy a místa doručení.

Main content

Platební metody a informace o dopravě

Platební metody a informace o dopravě

Platební metody

 

ZEMĚ ČR SR
ZPŮSOB PLATBY Platba kartou  Platba bankovním převodem  Dobírka   Platba kartou  Platba bankovním převodem
CENA 0 Kč 0 Kč 29 Kč 0 Kč 0 Kč

 

Platba kartou

Bezhotovostní platba kartou přes platební bránu portálu PayU Money. Tento způsob platby je zdarma.

 

Platba bankovním převodem

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího přes portál PayU Money. Tento způsob platby je zdarma.

 

Dobírka

Platba v hotovosti na dobírku při převzetí Zboží. Tento způsob platby je zpoplatněn částkou 29 Kč a vztahuje se pouze na doručení v rámci České republiky.

 

Informace o dopravě

DO ODVOLÁNÍ MÁME NYNÍ DOPRAVU ZDARMA NA KAŽDOU OBJEDNÁVKU.

Dodání zdarma

Při objednávce v celkové hodnotě nad 1500 Kč na stránkách www.kiehls.cz získáte dopravu zdarma. Zásilka Vám bude doručena Českou poštou nebo zásilkovou službou PPL. Pro doručení na Slovensko prostřednictvím SPS.

 

Ceny za dopravu

 

Při objednávce v celkové hodnotě nižší než 1500 Kč jsou ceny dopravy následujicí:

ZEMĚ ČR SR
DOPRAVCE Česká pošta
Do ruky
Česká pošta
Na poštu
PPL SPS
Do ruky
Slovenská
pošta
CENA 99 Kč 99 Kč 80 Kč 89 Kč 85 Kč
DORUČENÍ Při objednávce do 12:00, doručení do 24-48 hodin Při objednávce do 12:00, doručení do 24-48 hodin Při objednávce do 12:00, doručení do 24-48 hodin Při objednávce do 12:00, doručení do 48-72 hodin Při objednávce do 12:00, doručení do 48-72 hodin
 

 

Balík na poštu

 

Při výběru způsobu dopravy „Balík na poštu“ si můžete vybrat dodání na kteroukoli z 2 600 poboček České pošty.

O doručení zásilky na vybranou poštu budete informováni e-mailem a SMS. Komunikace probíhá pouze elektronicky, nečekejte prosím na písemné oznámení do poštovní schránky. Na poštovní přepážce se prokážete dokladem totožnosti a číslem zásilky, které naleznete v e-mailu nebo v doručené SMS.

 

Balík do ruky

 

Zásilka bude dodána na vámi určenou adresu. Informace o expedici zásilky je odeslána e-mailem a prostřednictvím SMS na mobilní telefon uvedený v objednávce. Svou zásilku můžete sledovat online na stránkách České pošty. Česká pošta garantuje dodání balíku následující pracovní den poté, co ho předáme. V případě, že vás pracovník pošty nezastihne, dostanete informaci v tištěné podobě do schránky a je možné domluvit náhradní termín dodání, nebo vyzvednout zásilku na příslušné poště.

S Českou poštou se můžete spojit přes Zákaznickou linku 840 111 244 nebo info@cpost.cz ve všední dny od 7:00 do 18:00 a v sobotu od 8:00 do 12:00.  

 

Zásilková přeprava PPL

 

Se službou PPL vám zásilku doručíme, kam si budete přát.

PPL Vám zásilku doručí ve všední dny mezi 8:00 a 18:00 hodinou, nejpozději do 48 hodin od expedice z našeho skladu. Pokud vás kurýr doma nezastihne, doručí vám ji následující den.  

Zásilku máte pod kontrolou

 

PPL vás bude průběžně o zásilce informovat přes SMS/e-mail.

  • Den předem dostanete SMS /e-mail s informací o doručení zásilky. Pokud chcete změnit den doručení, stačí odpovědět na SMS/e-mail.
  • V den doručení dostanete SMS/e-mail s 3 hodinovým upřesněním času doručení.

Další informace

Svou zásilku můžete sledovat na https://www.ppl.cz/vyhledat-zasilku.

S PPL se můžete také spojit přes Zákaznickou linku +420 225 331 500 nebo info@ppl.cz ve všední dny od 8:00 do 18:00. Pro více informací navštivte https://www.ppl.cz/zakaznicky-servis.

 

SPS (pro doručení na Slovensko)

 

Způsob dopravy "SPS" vyberte v případě doručování zásilky na Slovensko. 

O doručení zásilky na vámi uvedenou adresu budete informováni e-mailem a sms. Komunikace probíhá pouze elektronicky, nečekejte prosím na písemné oznámení do poštovní schránky.  

Slovenská pošta (pro doručení na Slovensko)

Způsob dopravy „Slovenská pošta“ vyberte v případě doručování zásilky na Slovensko. Slovenská pošta Vám zásilku doručí ve všední dny, nejpozději do 72 hodin od expedice z našeho skladu.

Se Slovenskou poštou se můžete spojit přes Zákaznickou linku 0850 122 413 nebo zakaznickyservis@slposta.sk ve všední dny od 8:00 do 17:00. Pro více informací navštivte https://www.posta.sk/kontakty/zakaznicke-centrum.

Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení