Main content

Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream

Pro suchou pleť se sklonem k pocitu nepohodlí, vhodné i pro citlivou pleť

Intenzivní bariérový krém s koloidními ovesnými vločkami poskytuje suché a velmi suché pleti okamžitou úlevu a regeneraci.

Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream

Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream

Intenzivní bariérový krém s koloidními ovesnými vločkami poskytuje suché a velmi suché pleti okamžitou úlevu a regeneraci.

Původní cena Nová cena 1,260 Kč
Zvolit balení

Doručení zdarma!

Klíčové ingredience

NAVŠTIVTE NÁS! Přijďte ke konzultaci zdarma na jakýkoliv z našich butiků Najít prodejnu


CO JE TO

Intenzivní ochranný krém, který okamžitě zmírňuje a obnovuje suchou a citlivou pokožku. Toto účinné složení s obsahem koloidních ovesných vloček a beta-glukanu je vybaveno naší jedinečnou pokročilou bariérovou technologií, která napodobuje lipidovou strukturu pokožky a pomáhá podporovat hydratační bariéru a viditelně snižuje zarudnutí způsobené suchostí. Náš účinný bariérový krém pomáhá zmírnit suchost pokožky až do hloubky 10 povrchových vrstev pokožky a podporuje tak obnovu kožní bariéry.


K ČEMU JE TO DOBRÉ

  • Přeměňuje i tu nejsušší pokožku na jemnou, hladkou a zdravě vypadající.
  • Pomáhá pokožce zbavit se podráždění a nepříjemných pocitů.
  • Klinicky testováno na 100% citlivé pleti s 50 % suché až velmi suché pleti.
  • Rychle se vstřebává a má prodyšnou, balzámově krémovou texturu.
  • Je vhodný pro suchou, velmi suchou a citlivou pokožku.

text

JAK POUŽÍT

KDY POUŽÍT

Používejte tak často, jak je potřeba. Věnujte speciální pozornost nejsušším místům pokožky a nejpoškozenějším oblastem. Náš bariérový krém může být použit také na:

  • na citlivou pokožku
  • kolem suchých rtů
  • na spáleniny od větru
  • kolem očí
  • na drsnou a suchou pokožku

Ráno
Večer
Did You Know?

Před a Po

Did You Know?
Náš klinicky testovaný bariérový krém pomáhá suché až velmi suché pleti, jejíž obtíže mohou být způsobené různými typy vnějších i vnitřních agresorů od každodenního podráždění až po citlivost. Tento hydratační krém s koloidními ovesnými vločkami zachraňuje pleť tím, že ji okamžitě zklidňuje, redukuje její viditelné zarudnutí a poskytuje jí intenzivní regeneraci.
Did You Know?

Vědeli jste?

Did You Know?
Někdy vaše pleť potřebuje víc než jen každodenní hydratační krém. Situace, jako je poškození sluncem, stres, nadměrné vystavení extrémním povětrnostním podmínkám, nadměrné používání účinných látek a citlivost pokožky, mohou narušit kožní bariéru. To může vést ke zvýšené suchosti, nepohodlí a zvýšené reaktivitě pokožky. Náš Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream s koloidními ovesnými vločkami a beta-glukanem funguje jako intenzivnější ošetření, které posiluje kožní bariéru, okamžitě ji zklidňuje a redukuje viditelné zarudnutí pro úlevu a zdravý vzhled pleti.

Dokončete svou rutinu

Objevte účinné receptury pro upgrade vaší rutiny.

Rada expertů

Zjistěte více o našem bariérovém krému od našich Kiehl´s profesionálů. Máme více než 4700 expertně vyškolených konzultantů v 67 různých zemích, kteří jsou připraveni pomoci vám během vaší cesty za zdravou pletí.

Recenze

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Tento produkt zatím nemá žádné recenze v češtině.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení