Main content

Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream

Pro suchou pleť se sklonem k pocitu nepohodlí, vhodné i pro citlivou pleť

Intenzivní bariérový krém s koloidními ovesnými vločkami poskytuje suché a velmi suché pleti okamžitou úlevu a regeneraci.

Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream

Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream

Intenzivní bariérový krém s koloidními ovesnými vločkami poskytuje suché a velmi suché pleti okamžitou úlevu a regeneraci.

Původní cena Nová cena 1,260 Kč

Doprava zdarma nad 1 300 Kč

PDP Find A Store Section
NAVŠTIVTE NÁS! Přijďte ke konzultaci zdarma na jakýkoliv z našich butiků Najít prodejnu
PDP Sections Accordion

Intenzivní ochranný krém, který okamžitě zmírňuje a obnovuje suchou a citlivou pokožku. Toto účinné složení s obsahem koloidních ovesných vloček a beta-glukanu je vybaveno naší jedinečnou pokročilou bariérovou technologií, která napodobuje lipidovou strukturu pokožky a pomáhá podporovat hydratační bariéru a viditelně snižuje zarudnutí způsobené suchostí. Náš účinný bariérový krém pomáhá zmírnit suchost pokožky až do hloubky 10 povrchových vrstev pokožky a podporuje tak obnovu kožní bariéry.

Before and After
Did You Know?

Před a Po

Did You Know?
Náš klinicky testovaný bariérový krém pomáhá suché až velmi suché pleti, jejíž obtíže mohou být způsobené různými typy vnějších i vnitřních agresorů od každodenního podráždění až po citlivost. Tento hydratační krém s koloidními ovesnými vločkami zachraňuje pleť tím, že ji okamžitě zklidňuje, redukuje její viditelné zarudnutí a poskytuje jí intenzivní regeneraci.
Did You Know
Did You Know?

Vědeli jste?

Did You Know?
Někdy vaše pleť potřebuje víc než jen každodenní hydratační krém. Situace, jako je poškození sluncem, stres, nadměrné vystavení extrémním povětrnostním podmínkám, nadměrné používání účinných látek a citlivost pokožky, mohou narušit kožní bariéru. To může vést ke zvýšené suchosti, nepohodlí a zvýšené reaktivitě pokožky. Náš Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream s koloidními ovesnými vločkami a beta-glukanem funguje jako intenzivnější ošetření, které posiluje kožní bariéru, okamžitě ji zklidňuje a redukuje viditelné zarudnutí pro úlevu a zdravý vzhled pleti.
PDP Routine Section

Dokončete svou rutinu

Objevte účinné receptury pro upgrade vaší rutiny.

Rada expertů

Zjistěte více o našem bariérovém krému od našich Kiehl´s profesionálů. Máme více než 4700 expertně vyškolených konzultantů v 67 různých zemích, kteří jsou připraveni pomoci vám během vaší cesty za zdravou pletí.
PDP Reviews

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Zobrazujeme pouze recenze v češtině.

Anonymní

5 z 5 hvězdiček.
Tento regenerační krém jsem okamžitě zařadila do své skin care rutiny. Dobře se vstřebává a pomáhá mé citlivé pleti.
Byla tato recenze užitečná?
PDP Slot 1 Section
Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení