Main content

Objevte ten nejlepší pleťový olej pro Vás

Pokud chcete projasnit, oživit unavenou pokožku, nebo zklidnit pleť a ulehčit problematické pleti, zařaďte do své každodenní rutiny pleťové olejíčky. Tyto směsi aromatických olejů pomáhají hydratovat pleť společně s dalšími cílenými výhodami. Objevte ten nejlepší pleťový olej pro Vás!

Kiehl’s pleťové oleje

V Kiehl’s jsme vyvinuli pleťové oleje pečlivě formulované tak, aby hydratovaly pokožku a poskytovaly další výhody. Zatímco zákazníky se suchým typem pleti mohou mít sklon hledat určitou přidanou hydratační složku, pleťové oleje mohou vyhovovat všem typům pleti - včetně mastné. Objevte náš nejlepší pleťový olej nebo si vyberte různé recepty na ráno i na večer.

Zklidněná pokožka díky bylinnému pleťovému olejíčku

Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate

Unikátní složení pro všechny typy pleti - včetně mastné, problematické a pleti náchylné k nedokonalostem - tento zklidňující, nekomedogenní pleťový olej pomáhá viditelně snížit zarudnutí pleti, posílit kožní bariéru a poskytnout úlevu od nepohodlí. Tento bylinný koncentrát, který je složen ze 100 % přírodních * složek, včetně semen konopí setého a olej ze zeleného oregána, pomáhá vyvážit hydrataci a uklidnit pokožku.

*Považujeme přísady za přirozeně získané, pokud si po zpracování z přírodního zdroje zachovají více než 50 % své molekulární struktury.

NAKUPOVAT

Oživená pokožka s denním pleťovým olejíčkem

Daily Reviving Concentrate

Začněte ráno s energizujícím pleťovým olejem, který Vám pomůže oživit matnou a unavenou pokožku. Kromě projasnění pomáhá toto antioxidační sérum chránit pokožku před volnými radikály. Obsahuje esenciální olej z kořene zázvoru, rostlinný slunečnicový olej a olej z domby, toto lehké složení pomáhá pokožce vypadat svěží a zdravě po celý den.

NAKUPOVAT

Obnovená pokožka s nočním pleťovým olejíčkem

Midnight Recovery Concentrate

Než půjdete spát, aplikujte několik kapek našeho milovaného nočního oleje na obličej, který vám pomůže doplnit pokožku během spánku. Tento regenerační olej na obličej, obsahující levandulový esenciální olej, pupalkový olej a skvalan, pomáhá do rána viditelně projasnit pleť. Pokožka vypadá ráno mladší.

NAKUPOVAT
Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení