Vyberte jinou zemi

Ceny a možnosti platby jsou zobrazeny v CZK. Náklady na dopravu vycházejí z Vašich položek, způsobu dopravy a místa doručení.

Main content

Objevte ten nejlepší pleťový olej pro Vás

Pokud chcete projasnit, oživit unavenou pokožku, nebo zklidnit pleť a ulehčit problematické pleti, zařaďte do své každodenní rutiny pleťové olejíčky. Tyto směsi aromatických olejů pomáhají hydratovat pleť společně s dalšími cílenými výhodami. Objevte ten nejlepší pleťový olej pro Vás!

Kiehl’s pleťové oleje

Ve společnosti Kiehl’s jsme vyvinuli pleťové oleje pečlivě formulované tak, aby hydratovaly pokožku a poskytovaly další výhody. Zatímco zákazníky se suchým typem pleti mohou mít sklon hledat určitou přidanou hydratační složku, pleťové oleje mohou vyhovovat všem typům pleti - včetně mastné. Objevte náš nejlepší pleťový olej nebo si vyberte různé recepty na ráno i na večer.

Zklidněná pokožka díky bylinnému pleťovému olejíčku

Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate

Unikátní složení pro všechny typy pleti - včetně mastné, problematické a pleti náchylné k nedokonalostem - tento zklidňující, nekomedogenní pleťový olej pomáhá viditelně snížit zarudnutí pleti, posílit kožní bariéru a poskytnout úlevu od nepohodlí. Tento bylinný koncentrát, který je složen ze 100 % přírodních * složek, včetně semen konopí setého a olej ze zeleného oregána, pomáhá vyvážit hydrataci a uklidnit pokožku..

*Považujeme přísady za přirozeně získané, pokud si po zpracování z přírodního zdroje zachovají více než 50 % své molekulární struktury.

NAKUPOVAT

Oživená pokožka s denním pleťovým olejíčkem

Daily Reviving Concentrate

Začněte ráno s energizujícím pleťovým olejem, který Vám pomůže oživit matnou a unavenou pokožku. Kromě projasnění pomáhá toto antioxidační sérum chránit pokožku před volnými radikály. Obsahuje esenciální olej z kořene zázvoru, rostlinný slunečnicový olej a olej z domby, toto lehké složení pomáhá pokožce vypadat svěží a zdravě po celý den.

NAKUPOVAT

Obnovená pokožka s nočním pleťovým olejíčkem

Midnight Recovery Concentrate

Než půjdete spát, aplikujte několik kapek našeho milovaného nočního oleje na obličej , který vám pomůže doplnit pokožku během spánku. Tento regenerační olej na obličej, obsahující levandulový esenciální olej, pupalkový oleje a skvalan, pomáhá do rána viditelně projasnit pleť. Pokožka vypadá ráno mladší..

NAKUPOVAT
Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení