Vyberte jinou zemi

Ceny a možnosti platby jsou zobrazeny v CZK. Náklady na dopravu vycházejí z Vašich položek, způsobu dopravy a místa doručení.

Main content

How to Prevent and
Treat
Hyperpigmentation
How to Prevent
and Treat
Hyperpigmentation

Ať už máte na tváři jen pár zabarvených skvrn, nebo se vám zdá, že se na vaší pokožce neustále objevují nové tmavé skvrny, hyperpigmentace může ovlivnit to, jak se ohledně své pleti cítíte. Jestli se chcete zaměřit na tmavé skvrny, které vypadají, že nikdy nezmizí, nebo jen toužíte po jasnějším a jednotnějším tónu pleti, v tomto článku se dozvíte více o tom, co způsobuje hyperpigmentaci a jak můžete pečovat o stávající skvrny a zabránit vzniku nových.

Nejlepší produkty Kiehl's pro péči o pleť s hyperpigmentací

Pokud toužíte po bezchybné a optimálně čisté pleti, začněte používat produkty z řady Kiehl's Dermatologist Solutions™ Clearly Corrective™. Naše pleťové sérum č. 1, Clearly Corrective™ Dark Spot Solution, pomohlo uvést na trh celou řadu produktů péče o pleť s jedinečným složením pro rozjasnění a vyrovnání tónu pleti.

Pečujte o nejednotný tón pleti pomocí pleťového séra na hyperpigmentaci

Clearly Corrective™ Dark Spot Solution

Zlepšete jas pleti pomocí našeho účinného pleťového séra s obsahem aktivovaného C a výtažku z bílé břízy a pivoňky. Toto účinné pleťové sérum časem pomáhá rozjasnit a sjednotit pleť pro její optimální čistotu. Je klinicky prokázáno*, že toto účinné složení viditelně redukuje:

  • hyperpigmentaci o -49%
  • stopy po akné o -27%
  • barvu tmavých skvrn o -39%

* Na základě 12-týdenní klinické studie 17 žen se všemi typy pleti s mírnou až střední závažností atributů, včetně pozánětlivé hyperpigmentace.

NAKUPOVAT

Vyhlaďte a rozjasněte pleť pomocí hydratačního krému na obličej

Clearly Corrective™ Brightening and Smoothing Moisture Treatment

Ráno a večer aplikujte na pleť tento účinný hydratační krém, který pomáhá viditelně snížit výskyt barevných skvrn a zároveň vyhlazuje její drsnou strukturu. Složení s aktivovaným C a extraktem z bílé břízy poskytuje 24hodinovou hydrataci a zároveň pomáhá zlepšit jas pleti.

NAKUPOVAT

Chraňte pleť před prvními příznaky stárnutí pomocí opalovacího krému

Super Fluid Daily UV Defense SPF 50+

I za deštivých nebo zamračených dní může UV záření způsobit tmavé skvrny a zabarvení pleti spolu s dalšími prvními známkami stárnutí. Zatímco jiné produkty péče o pleť mohou pomoci při léčbě hyperpigmentace, opalovací krém je každodenní nezbytností, která pomáhá bránit budoucímu vzniku tmavých skvrn a ztmavnutí současné hyperpigmentace.

NAKUPOVAT
I “Dermatologist shines light on natural ingredients used in new topical treatments for hyperpigmentation.” American Academy of Dermatology. 17 Mar 2014.
II “What gives skin its color?” American Academy of Dermatology.
III “Hyperpigmentation.” American Osteopathic College of Dermatology.
IV Taylor, S., Grimes, P., Lim, J., Im, S., and H. Lui. “Postinflammatory hyperpigmentation.” Journal of Cutaneous Medicine and Surgery. 2009 Jul-Aug;13(4): 183-91.
Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení