Main content

Detoxikační účinky
amazonského bílého jílu

Amazonský bílý jíl, známý také jako „zázračná hlína“, se již po staletí využívá v komunitách v oblasti Amazonie. V Kiehl's používáme tuto detoxikační a čistící složku jako klíčovou ingredienci naší řady pro minimalizaci pórů pleti Rare Earth.

Věděli jste, že?

Amazonský bílý jíl je detoxikační jíl pocházející z blízkosti ústí řeky Amazonky v Brazílii, bohatý na minerály a zároveň extrémně porézní.

Je amazonský bílý jíl dobrý pro vaši pleť?

Amazonský bílý jíl je známý tím, že absorbuje přebytečný maz a pomáhá tak odstraňovat toxiny a nečistoty z povrchu pokožky. Ve složení kosmetických produktů také viditelně minimalizuje rozšířené póry a umožňuje dosáhnout hladšího vzhledu pleti.

Jaké jsou účinky amazonského bílého jílu?

Domorodí Brazilci používali amazonský bílý jíl celá staletí jako terapii k detoxikaci a zmírnění stresu. Díky svým terapeutickým a čistícím vlastnostem se z něj stala oblíbená ingredience produktů pleťové péče známá právě tím, že pomáhá viditelně eliminovat póry a čistit i zmatňovat pleť.

Kiehl's & amazonský bílý jíl

Náš udržitelně získávaný amazonský bílý jíl pochází z oblasti ústí řeky Amazonky v severní Brazílii a sbírají ho tam místní komunity. Podél svého toku, až 4000 mil, nese řeka Amazonka velké množství sedimentů a ukládá je u ústí, díky čemuž je půda v této oblasti obzvláště bohatá na minerály. Prostřednictvím dlouhodobého partnerství s místní komunitou v Brazílii, poskytuje Kiehl's nejen ekonomickou podporu komunitám, které pro nás tuto ingredienci sklízejí.

NAŠE PRODUKTY S AMAZONSKÝM BÍLÝM JÍLEM

Amazonský bílý jíl představuje hlavní složku naší nejprodávanější pleťové masky Rare Earth Deep Pore Cleansing Mask. Její oblíbené složení se stalo inspirací pro ucelenou řadu detoxikačních produktů Rare Earth s účinkem minimalizace pórů pleti.

Rare Earth Deep Pore Cleansing Mask

Čistící jílová maska, která pomáhá vytáhnout z pleti nečistoty a toxiny, kvůli kterým dochází k ucpávání pórů. Používejte několikrát týdně ke zjemnění a vyhlazení pokožky.

NAKUPOVAT

Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser

Tento jemný a šetrný exfoliační gel k hloubkovému čištění pleti pomáhá odstraňovat nečistoty a přebytečnou mastnotu. Díky svému lehce pěnivému složení umožňuje viditelně minimalizovat póry a dodat pleti jemný a svěží vzhled.

NAKUPOVAT

Rare Earth Pore Refining Tonic

Dvoufázové pleťové tonikum, které pomáhá redukovat rozšířené póry a přebytečný lesk pleti. Aplikujte na vyčištěnou pleť pro zmatnění a odstranění nečistot, vaše pleť bude po použití jemnější, hladší a na pohled zdravější.

NAKUPOVAT
Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení