Main content

TAJNÉ TIPY KIEHL’S
PRO ZÁŘIVOU PLEŤ

Ať už se chystáte večer ven, nebo jen doufáte v dosažení jasného vzhledu pleti bez make-upu, podívejte se na tipy Kiehl's pro zářivou pleť. Zjistěte, jak zvýšit zářivost pleti pomocí produktů péče o pleť navržených tak, aby vám pomohly odhalit jasnější a zdravěji vypadající pleť.

Objevte náš

Glow Formula Skin Hydrator

Naše Glow Formula, bohatá na antioxidanty, obsahuje rozjasňující minerály a výtažek z granátového jablka. Okamžitě rozjasňuje pleť a dlouhodobě jí dodává jas. Tato hydratační péče, jejíž složení je z 95 % přírodního původu*, je obohacena o antioxidační ochranu, která pomáhá chránit pleť před volnými radikály. Aplikujte tento jedinečný perleťový krém a získejte hydratovanou pleť s jemným třpytem.

*Ingredience považujeme za přírodní, pokud není pozměněný jejich přirozený stav a pokud po zpracování stále obsahují více než 50 % ze své prvotní molekulární struktury.

NAKUPOVAT

Jak získat zářivou pleť

Tip č. 1 pro zářivou pleť

Odhlate zářivou pleť bez make-upu

Díky 24hodinové hydrataci může být Glow Formula Skin Hydrator používán samostatně jako poslední krok vaší péče o pleť. Tato péče s lehkým složením pomáhá, více než průměrný hydratační krém, rozjasnit pleť bez make-upu. Používejte jej samostatně o víkendu nebo kdykoli chcete mít bez námahy zářivou pleť.

NAKUPOVAT
Tip č. 2 pro zářivou pleť

Zvyšte hydrataci pro dosažení jemné a jasné pleti

Pokud je vaše pleť suchá a napjatá, hydratujte ji svým oblíbeným pleťovým krémem a poté ještě naneste péči Glow Formula. Kromě další vrstvy hydratace pomohou rozjasňující minerály v Glow Formula zvýšit jas pleti a dodat jí zdravý a svěží vzhled.

NAKUPOVAT
Tip č. 3 pro zářivou pleť

Připravte pleť na make-up pomocí rozjasňujícího hydratačního krému

Místo toho, abyste se spoléhali na to, že veškerou práci odvede make-up a rozjasňovač, zvýrazněte jas své pleti nanesením přípravku Glow Formula před líčením. Aplikujte ho jako poslední krok v péči o pleť, a vytvořte tak hladký základ, který vám následně pomůže dosáhnout zářivé pleti s make-upem. Naneste make-up na náš perleťový hydratační krém a dodejte pleti svěží a zdravý vzhled.

NAKUPOVAT
Tip č. 4 pro zářivou pleť

Použijte rozjasňovač pro jemný třpyt

Kromě toho, že je možné použít Glow Formula Skin Hydrator jako hydratační krém na celý obličej, lze jej aplikovat pouze na lícní kosti nebo nos pro jejich jemné zvýraznění. Jako závěrečný krok make-upu naneste malé množství krému na místa, která chcete projasnit.

NAKUPOVAT
Vytvořte si rutinu s našimi

nejlepšími produkty pro zářivou pleť

Kromě používání hydratačního krému pro zvýšení jasu pleti se ujistěte, že celá vaše rutina péče o pleť napomáhá k dosažení její optimální zářivosti. Od energizující pleťové masky po hloubkově hydratační péči - zjistěte více o našich účinných produktech, které vám pomohou odhalit zdravě vypadající a zářivou pleť.

Připravte pleť na líčení pomocí pleťového séra pro oživení pleti

Daily Reviving Concentrate

Před nanesením make-upu na pleť začněte den s denním pleťovým olejem vyvinutým k probuzení unaveně vypadající pleti. Toto antioxidační sérum s obsahem zázvorového kořene, slunečnicového oleje a oleje Tamanu pomáhá odhalit zářivou a svěží pleť.

NAKUPOVAT

Připravte se na večer venku s energizující maskou

Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque

Před večerem stráveným venku pečujte o pleť jemnou peelingovou pleťovou maskou. Složení s kurkumou a výtažkem z brusinek pomáhá rozjasnit mdlou pleť a zvyšuje její zářivost pro zdravější vzhled.

NAKUPOVAT

Objevte celodenní hydrataci díky pleťovému krému

Ultra Facial Cream

Udržovat pleť hydratovanou je klíčovým prvkem pro zachování jejího přirozeného jasu. Naneste na pleť nejprodávanější hydratační krém od Kiehl’s, který udrží pleť v rovnováze a pohodlí během celého dne.

NAKUPOVAT

Posilujte a chraňte pleť pomocí séra s vitaminem C

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

Pro dlouhotrvající jas chraňte svou pleť antioxidačními účinky pleťového séra. Naše sérum s 12,5% vitaminu C a kyselinou hyaluronovou pomáhá vyhlazovat texturu pleti a zároveň dlouhodobě zvyšuje její zářivost.

NAKUPOVAT
Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení