Main content

OBJEVTE VYŽIVUJÍCÍ SÍLU
A BOHATOU HYDRATACI

Z AVOKÁDA

Výtažek z avokáda, ovoce, které se těší stále větší oblibě, je složkou s vyživujícími a zjemňujícími účinky na pleť. V naší mimořádně oblíbené řadě produktů Kiehl's používáme tuto ingredienci ve formě extraktu a také oleje.

BLAHODÁRNÉ ÚČINKY AVOKÁDA NA PLEŤ

Olej a výtažek z avokáda jsou bohaté na mastné kyseliny a vitamín E, o kterých je známo, že zlepšují stav pokožky. V rámci složení kosmetických produktů pomáhají vyživovat, zjemňovat a zvlhčovat pleť.
Zároveň zůstáváme věrni kořenům naší značky, a proto naše avokádo získáváme zodpovědným způsobem, nikdy ne z ekologicky citlivých oblastí, ve kterých by docházelo k odlesňování.

Avokádový olej

Avokádový olej s bohatou a zjemňující texturou má vyrovnaný obsah lipidů včetně omega esenciálních mastných kyselin. Tento olej, který se lisuje a následně kompletně rafinuje z plodu avokáda, má čirý vzhled a žlutozelenou barvu.

Výtažek z avokáda

Koncentrovaný extrakt, získávaný z dužiny avokádového ovoce, prochází důkladnou filtrací a procesem míchání, tak aby byla zachována jeho vysoká kvalita. Tento vyživující koncentrát je bohatý na mastné kyseliny, vitamín E i vitamín B.

Kiehl’s produkty obsahující
avokádo

Díky svým vyživujícím a hydratačním vlastnostem se avokádo stalo klíčovou složkou našeho nejprodávanějšího očního
krému Creamy Eye Treatment with Avocado. Naši chemici se nechali inspirovat tímto oblíbeným produktem a vyvinuli také pleťovou masku
Avocado Nourishing Hydration Mask.

Hydratujte své oční okolí s
Avocado Eye Cream

Dopřejte svému očnímu okolí intenzivní dávku hydratace s naším hydratačním avokádovým očním krémem. Jeho krémové složení, které obsahuje avokádový olej, beta-karoten a bambucké máslo, vyživuje a rozjasňuje oblast očí, čímž napomáhá předcházet časným známkám stárnutí.

NAKUPOVAT

Vyživte svou pleť pomocí
Avocado Face Mask

Nechte se hýčkat krémovou hydratací naší avokádové pleťové masky , která vyživuje a zjemňuje pokožku. Její bohatá textura inspirovaná čerstvým, zralým avokádem, pomáhá udržet pleť vlhkou a zanechává ji pružnou a vyživenou.

NAKUPOVAT
Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení