Main content

Kompletní hydratační rutina

Pečující rutina pro intenzivní hydrataci pokožky. Obsahuje Ultra Facial Cream, Ultra Facial Cleanser a Ultra Pure sérum obohacené o 1,5 % kyseliny hyaluronové.

Kompletni hydratačni rutina

Kompletní hydratační rutina

Pečující rutina pro intenzivní hydrataci pokožky. Obsahuje Ultra Facial Cream, Ultra Facial Cleanser a Ultra Pure sérum obohacené o 1,5 % kyseliny hyaluronové.

Původní cena Nová cena 3,080 Kč

Koupit produkty jednotlivě

 • ULTRA PURE HIGH-POTENCY SERUM 1.5% HYALURONIC ACID

  Koncentrované 1,5% sérum s kyselinou hyaluronovou pro suchou pleť je vyrobeno z pouze 7 složek a pomáhá vyplnit pleť a navrátit jí zdravý a hydratovaný pocit.
  +
 • Ultra Facial Cream

  Náš nejoblíbenější hydratační krém, speciálně vyvinutý pro všechny typy pleti.
  (1,352 Kč/100 ml.)
  +
 • Ultra Facial Cleanser

  Jemně pěnivý čistící gel pro všechny typy pleti.
  +
NAVŠTIVTE NÁS! Přijďte ke konzultaci zdarma na jakýkoliv z našich butiků Najít prodejnu

Ultra Facial Cleanser

Tento speciálně vyvinutý jemný čisticí gel pomáhá čistit pleť a odstraňovat přebytečný make-up, aniž by pleť zbytečně vysušoval nebo dráždil. Díky hydratačním a zvláčňujícím složkám, jako je skvalan, olej z meruňkových jader, vitamin E a avokádový olej, je tento čisticí gel vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé.

Ultra Facial Cream

Díky své lehké textuře poskytuje dlouhotrvající 24hodinovou hydrataci, abyste dosáhli jemnější, hladší a viditelně zdravější pleti. Obsahuje ledovcový glykoprotein a skvalan z oliv, které zanechávají pleť 2,3x hydratovanou, aniž by ji zatěžovaly. Krém poskytuje účinnou péči i v těch nejsušších oblastech pleti.

Ultra Pure High-Potent Serum 1,5% Hyaluronic Acid

Toto rychle se vstřebávající sérum s koncentrovanou kyselinou hyaluronovou obsahuje pouze 7 složek, které díky koncentrované 1,5% kyselině hyaluronové pomáhají dosáhnout vypnuté, zdravě vypadající a hydratované pleti.

Recenze

Vyjádřit svůj názor

Podělit se o názor s dalšími zákazníky

Napsat recenzi
Tento produkt zatím nemá žádné recenze v češtině.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt

Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení