Vyberte jinou zemi

Ceny a možnosti platby jsou zobrazeny v CZK. Náklady na dopravu vycházejí z Vašich položek, způsobu dopravy a místa doručení.

Main content

Amino Acid Scalp Detox Treatment Scrub

Pro všechny typy vlasů

Jemný peeling pro vlasovou pokožku se směsí 10 aminokyselin, mořskou solí a kyselinou salicylovou, který pomáhá detoxikovat mastnou pokožku hlavy.

Amino Acid Scalp Detox Treatment Scrub

Jemný peeling pro vlasovou pokožku se směsí 10 aminokyselin, mořskou solí a kyselinou salicylovou, který pomáhá detoxikovat mastnou pokožku hlavy.

Původní cena Nová cena 1,250 Kč (500 Kč/100 ml.)
Zvolit Velikost
One velikost available
NAVŠTIVTE NÁS! Zarezervujte si svůj termín na konzultaci zdarma, v jednom z našich butiků Najít prodejnu Zarezervujte si termín

Co to je?

Hydratační peeling pro vlasovou pokožku se směsí 10 aminokyselin, mořskou solí a kyselinou salicylovou, jemně exfoliuje a čistí pokožku hlavy. Tato vyvážená péče pomáhá vytvářet trvalé pohodlí pokožky hlavy, odstraňuje odumřelou pokožku, přebytečný maz a usazeniny z okolních agresorů, aniž by pokožku příliš vysušovala. Použijte tento peeling na mastné vlasy k detoxikaci pokožky hlavy pro čistý a svěží pocit.

Na co je to dobré?

 • Napomáhá exfoliaci vlasové pokožky, čímž zamezuje přebytečné mastnotě a hromadění zbytků produktů vlasové péče či odumřelé vlasové pokožky.
 • Pomáhá odstraňovat kožní maz a normalizuje obnovu kožných buniek, umožňuje pokožce hlavy a kořínkům lépe dýchat, čímž viditelně zlepšuje zdraví vlasů.
 • Pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky včetně té rychle se mastící a citlivé.

Klíčové ingredience


Bez: minerálních olejů a sulfátů
• Veganské
• Balení produktu vyrobeno až z 30 % recyklovaného plastových obalů

Vyrobeno s udržitelným záměrem &
baleno s respektem

Vzhledem k tomu, že neustále pracujeme na zdravější planetě, je pro nás nezbytností získávat zdroje, receptury a balení zodpovědnější cestou. Balení produktu je vyrobeno až z 30 % recyklovaného plastu.

Zveme i vás, aby jste se připojili k naší cestě za lepší budoucností.

Jak produkt používat?

 • Na mokré vlasy.
 • Aplikujte přímo na vlasovou pokožku a jemně vmasírujte krouživými pohyby.
 • Vpracujte peeling do bohaté pěny, abyste uvolnili nečistoty a rozpustily oleje.
 • Následně pečlivě opláchněte, aby byla z vlasů důkladně odstraněna veškerá sůl.
 • Použijte kondicionér nebo jinou péči. Objevte náš kondicionér a šampon s kokosovým olejem, který pomáhá čistit a zjemňovat vlasy.
 • Pro komplexní péči o vlasovou pokožku se podívejte na naši hydratační masku na pokožku hlavy, která pomáhá posílit vlasy a vyživovat pokožku hlavy.
 • V případě kontaktu s očima okamžitě pečlivě vypláchněte. V případě podráždění omezte používání.
 • Jak často používat? - 1x týdně místo šamponu

Jak často používat?

Používejte jednou týdně místo šamponu.

Věděli jste, že?

Odumřelé kožní buňky, mastnota, zbytky produktů vlasové péče a znečištění se mohou časem usadit na pokožce hlavy. Pokud k tomu dojde, mohou se ucpat vaše vlasové folikuly a přirozené oleje ve vaší pokožce hlavy se mohou začít nadměrně produkovat, ty pak zatěžují kořínky vlasů a způsobují nepohodlí pokožky hlavy. Zavedením rutiny s naším peelingem pro jemnou vlasovou pokožku s mořskou solí můžete důsledně čistit pokožku hlavy a udržovat její úlevu. Peeling zanechává vlasovou pokožku s pocitem svěžesti, čistoty a navrací jí komfort.

Recenze

There are currently no reviews in productreviews.language.cs_CZ.
Ohodnoťte tento produkt jako první!
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení