Speciální nabídky

Seznamte se s našimi nabídkami, které nabízíme jak on-line, tak i v našich prodejnách.

REGISTRACE ZÁKAZNÍKA

Využijte možnosti registrace na našich stránkách. V rámci Vašeho účtu můžete jednoduše spravovat osobní nastavení, zároveň máte možnost sledovat historii objednávek, spravovat Vaše oblíbené produkty a další.

Společnost Kiehl´s respektuje soukromí zákazníků a proto se zavazujeme k ochraně Vašich osobních údajů, které s námi sdílíte. Více informací o ochraně osobních údajů najdete zde.

Veškeré nastavení můžete kdykoliv měnit v sekci Můj účet.

 

NEWSLETTER KIEHL´S

Zaregistrujte se k odběru newsletteru a buďte v obraze! Budeme Vám zasílat pravidelné informace o novinkách a speciálních nabídkách. Jako první se dozvíte o speciálních dárkových a akčních nabídkách. Zaregistrovat se k odběru newsletteru zde.

JAK PRO VÁS NAJÍT TY NEJVHODNĚJŠÍ PRODUKTY

Pro výběr nejvhodnějších produktů pro Váš typ pleti můžete využít naší aplikace „Rituál péče pro zdravou pokožku“. Zároveň můžete využít nabídky osobní konzultace přímo v našich prodejnách, kde Vám poradkyně Kiehl´s rády doporučí řešení šité na míru Vaší pleti.

 

VZORKY ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE

Ve snaze zaručit, že najdete produkty, které budou splňovat Vaše potřeby, nabízí společnost Kiehl´s jedinečný program vzorků. Věříme, že když vyzkoušíte naše produkty, sami se přesvědčíte o jejich účinnosti a vysoké kvalitě. Proto Vám nabízíme 3 vzorky produktů zdarma ke každé objednávce.