O produktech Kiehl´s

Společnost  Kiehl’s nabízí už více jak 160 let ty nejúčinnější produkty péče o pleť, tělo a vlasy, v jejichž srdci stojí bohatá farmaceutická tradice a jedinečné znalosti z oblasti kosmetiky a lékárenství. Produkty Kiehl´s jsou vyvinuty pomocí nejmodernějších technologií a jejich předností je především vysoká koncentrace těch nejvybranějších přírodních látek.
 

INGREDIENCE

Kvalitní ingredience patří k nejdůležitějším aspektům našich výrobků. Vybíráme takové ingredience, které mají blahodárné účinky na pokožku, které jsou k pokožce šetrné a zároveň účinné. Všechny produkty Kiehl´s formulujeme s ohledem na citlivou pokožku.

Více informací o složení jednotlivých produktů a použitých ingrediencí se dozvíte přímo na produktových stránkách.  

JAK NAJÍT TY NEJVHODNĚJŠÍ PRODUKTY

Pro výběr nejvhodnějších produktů pro Váš typ pleti můžete využít naší aplikace „Rituál péče pro zdravou pokožku“ . Zároveň můžete využít nabídky osobní konzultace přímo v našich prodejnách, kde Vám poradkyně Kiehl´s rády doporučí řešení šité na míru Vaší pleti.

Ke každé objednávce na našich stránkách nabízíme 3 vzorky zdarma, abyste mohli vyzkoušet a objevit benefity, které přináší péče o pleť společnosti Kiehl´s.

JAK PRODUKTY SPRÁVNĚ UCHOVÁVAT

Abyste si co nejvíce vychutnali blahodárné účinky našich produktů, přinášíme Vám zde několik tipů, jak produkty správně uchovávat.  V případě jakýchkoliv dotazů o produktech a jejich používání neváhejte a obraťte se na nás. Rádi Vám pomůžeme.

Produkty nevystavujte extrémním teplotám – ať už extrémnímu horku nebo mrazu, zároveň se vyhněte teplotním výkyvům. Produkty nevystavujte přímému slunečnímu záření.  Výrobky uchovávejte ideálně v chladu a suchu. Koupelny obecně nepatří mezi ideální místa pro uchovávání kosmetických produktů, protože zde dochází k častým změnám teploty a vlhkosti.

Do produktů, které jsou balené v kelímkách, nesahejte přímo prsty, ale použijte čistou vatovou tyčinku nebo špachtličku, aby nedošlo k nežádoucímu přenosu bakterií z rukou do produktu.

Po použití produkty vždy důkladně očistěte a zavřete.