Vyberte jinou zemi

Ceny a možnosti platby jsou zobrazeny v CZK. Náklady na dopravu vycházejí z Vašich položek, způsobu dopravy a místa doručení.

Main content

Jak se bránit stresované pleti

Pokud se na vaší pleti objevují viditelné známky namáhané pleti nebo nepříjemné pocity, může to být způsobeno stresory ve vašem okolí. Na pleť mohou mít vliv vnější i vnitřní faktory, od znečištění ovzduší po stres z každodenních činností. Existují však kroky v rámci péče o pleť, které vám pomohou pečovat o stresovanou pleť a předcházet jejímu vzniku, abyste eliminovali budoucí známky stárnutí.

Obrana proti stresorům s Kiehl's

Naše jedinečné složení prokazatelně pomáhá obnovovat namáhanou pleť, eliminuje známky viditelně stresované pleti a zároveň ji chrání před prvními známkami stárnutí. Viditelně obnovuje pleť, zvyšuje její jas, zlepšuje její strukturu, a činí ji tak odolnější vůči stresovým faktorům.

11kDA kyselina hyaluronová
V klinické penetrační studii naše posilující sérum prokázalo, že složení s 11kDA kyselinou hyaluronovou proniká hlouběji do pokožky, než některé jiné formy kyseliny hyaluronové. Dostává se tedy od nejzranitelnějších povrchových vrstev pokožky až do hloubky osmi povrchových vrstev. iii. Naše klinické studie pevnostiiv a hydratace pokožkyvukazují, že naše složení dodává pleti posilující hydrataci pro její lepší odolnost a pružnost, pleť je tedy lépe vybavena k obraně proti stresovým faktorům.

Náš adaptogenní bylinný komplex
Chemici Kiehl's vyvinuli složení, které obsahuje adaptogeny v podobě indické bazalky, kořene červeného ženšenu a klanoprašky čínské. Je bohaté na antioxidanty, působí proti stresu a únavě a pomáhá pleť vyplnit a posílit, aby se viditelně zlepšila její struktura a pružnost.

Vital Skin-Strengthening Super Serum

Naše složení s 11kDA kyselinou hyaluronovou a adaptogenním bylinným komplexem pomáhá posílit povrchové vrstvy pokožky a odolávat stárnutí pleti vlivem stresu. Díky současnému posilování pleti, zvyšování odolnosti vůči stresorům a korekci viditelných známek stresované pleti by naše sérum mělo být základním kamenem vaší rutinní péče o pleť a prvním krokem ke snížení náchylnosti pleti ke stresorům, které mohou způsobovat její stárnutí. Pro posílenou a zdravě vypadající pleť.

I “Free Radicals and Extrinsic Skin Aging,” US National Library of Medicine National Institutes of Health, 2012.
II “Generation and Reaction of Free Radicals in the Human Body: A Major Cause of Aging and Chronic Degenerative Diseases,” ECronicon, 2015.
III Results based on clinical penetration study on 25 subjects comparing Super Serum penetration in skin compared to a control.
IV Results based on a 4-week clinical study on 58 subjects living in polluted, urban environment. Skin Strength Index based on a composite, average score of the clinically graded parameters Skin Suppleness, Plumpness and Resiliency after using the product for 4 weeks vs one week of use.
V Results based on a clinical 24 hour hydration study on 25 subjects.

Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení