Zdá se, že nejste v Česká republika.

Ceny a možnosti platby jsou zobrazeny v CZK. Náklady na dopravu vycházejí z Vašich položek, způsobu dopravy a místa doručení.

Main content

Nighttime Hydration Essentials

Pro všechny typy pleti, i citlivou

Kolekce luxusní, vyživující noční kosmetiky značky Kiehl’s na obličej, oči a tělo.

Nighttime Hydration Essentials

Nighttime Hydration Essentials

Kolekce luxusní, vyživující noční kosmetiky značky Kiehl’s na obličej, oči a tělo.

2,690 Kč
Zvolit balení
NAVŠTIVTE NÁS! Zarezervujte si svůj termín na konzultaci zdarma, v jednom z našich butiků! Najít prodejnu
Zarezervujte si svůj termín konzultace a získtejte produkty přímo pro vaši pleť!!

Co to je

Ušetřete 25 %! Vyživujte svou pokožku přes noc s naší kolekcí regenerační kosmetiky, která obsahuje luxusní noční pleťový olej, vyživující péči na oční okolí a tělové mléko s bohatou texturou

Co přináší

  • Je to dokonalý dárek pro vaše blízké, pokud si ho zvládnete nenechat
  • Autorkou grafiky je Marylou Faure

Klíčové ingredience

Future Made Better

Již od našeho založení v roce 1851 usilujeme o to být lepší - od udržitelného složení našich produktů, obalů a výroby, až po podporu komunit a snižování negativního dopadu na životní prostředí. Po celém světe se zavazujeme k budování lepší budoucnosti.
Udržitelné složení
Předurčeno k recyklaci
How To Apply

Jak používat

How To Apply
  • REGENERUJTE pomocí našeho séra Midnight Recovery Concentrate.Po vyčištění pleti si do dlaní naneste 2 až 3 kapky našeho hydratačního pleťového oleje. Před vmasírováním do pokožky olej jemně vtiskněte konečky prstů do oblasti tváří, čela a brady, aby se rovnoměrně rozprostřel.
  • DOPŘEJTE VÝŽIVU OČNÍMU OKOLÍ díky našemu očnímu krému;Creamy Eye Treatment with Avocado. Aplikujte avokádový oční krém pomocí konečků prstů podél očnicového oblouku. Jemně jej vklepejte do citlivého očního okolí.
  • HYDRATUJTE pomocí našeho Creme de Corps. Jemně vmasírujte toto bohaté nemastné tělové mléko do suchých míst pokožky. Vyčkejte několik minut, než se obléknete, aby pokožka mléko absorbovala. Aplikujte po koupeli nebo sprchování nebo kdykoli jindy podle potřeby.

Kdy používat

Denně

Obohaťte svou každodenní rutinu péče o pleť o tyto doplňující noční nezbytnosti.

Co je uvnitř

  • 50ml Midnight Recovery Concentrate
  • 28ml Creamy Eye Treatment with Avocado
  • 125ml Creme de Corps

 

About Marylou Faure

O umělci

V Kiehl´s jsme nadšení pro umění a podporujeme kreativní umělce a komunity. Proto každý rok spolupracujeme s jiným umělcem, abychom vytvořili jedinečné návrhy pro naši limitovanou kolekci. Letos jsme uzavřeli partnerství s francouzskou ilustrátorkou a výtvarnicí Marylou Faure, která se specializuje na design postav. Její živé ilustrace propůjčují naši vánoční kolekci na rok 2021 hravý přístup - a poskytují dokonalou kulisu pro slavnostní oslavu Vánoc.
About Marylou Faure

Limitovaná edice

About Marylou Faure
Balíček limitované edice vytvořený společně s umělkyní Marylou Faure, oslavující 170 let komunitního ducha s Kiehl’s, proměňuje NYC v kouzelnou říši snů plnou rozmanitých a jedinečných postav. Připojte se k jubileu a oslavte období Vánoc sdílením dárku Kiehl’s se svými přáteli, rodinou a všemi, kdo jsou letos na vašem seznamu.

 

Orientační zpráva
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení