Main content

KIEHL´S MISE ZA OBNOVITELNOST

Jsme odhodláni pečovat o zdraví pokožky a blaho světa. Ačkoli se náš cíl nikdy nezměnil, výzvy, kterým čelí obchody a společnost, od nás vyžadují, abychom přehodnotili každý aspekt našeho podnikání a pomohli tak udržet zdroje a materiály
co nejdéle ve formě.

PRŮBĚH NAŠÍ MISE

Společnost Kiehl's byla založena v roce 1851 a společně usilujeme o zdravější planetu pro další generace.
Vytyčili jsme si cestu vpřed, abychom do roku 2030 splnili konkrétní cíle.

OBNOVITELNÉ ZDROJE

Naším cílem je vyrábět 100 % našich výrobků z obnovitelných složek, které jsou k dispozici v dostatečném množství, a to za použití postupů získávání a výroby, které pomáhají šetřit zdroje, minimalizovat odpad a zajišťují, že klíčové přírodní zdroje jsou obnovované, zdravé a prosperující.

SNIŽOVÁNÍ ODPADU

Naším cílem je, aby se jednorázové plasty staly minulostí tím, že budeme 100 % našich přípravků balit do lahví nebo sklenic, které lze opakovaně použít, znovu naplnit nebo vyrobit z recyklovaných materiálů, a zároveň zákazníkům usnadníme recyklaci dalších více než 15 milionů obalů.

ZAPOJENÍ KOMUNIT

Vždy jsme věděli, že důležité věci začínají v maličkostech: inspirujeme naši globální komunitu k činnosti tím, že podporujeme veřejně prospěšné práce a poskytujeme vzdělávání zaměřené na udržitelnost.

CO JE TO "CIRKULÁRNOST"?

V dnešní době je způsob výroby produktů lineární. Vezmeme materiály a zdroje, vytvoříme výrobky a nakonec je vyhodíme jako odpad.

V cirkulární ekonomice napodobujeme způsob, jakým to dělá příroda tím, že se zaměřujeme na to, jak využíváme zdroje a vyrábíme výrobky, a tím, že máme plán pro materiály a obaly, které následně vzniknou, abychom zabránili vzniku odpadu.

CO TO ZNAMENÁ PRO KIEHL´S?

V Kiehl's to znamená, že získáváme obnovitelné a dostupné suroviny, používáme ekologickou chemii, v obalech a obchodech používáme recyklované a recyklovatelné materiály a naši výrobu poháníme obnovitelnou energií a uzavřeným vodním okruhem. Vyvíjíme se také zaváděním znovuplnitelných výrobků a obalů vyrobených z menšího množství materiálů a recyklací prázdných lahví a nádobek, které se přetavují na materiály pro budoucnost.

Ačkoli naše mise není zdaleka dokončena, každý den objevujeme nové způsoby, jak se zlepšovat, a zůstáváme odhodláni uzavřít smyčku pro zdraví naší planety.

OBJEVTE NAŠE
EKOLOGICKÉ PRODUKTY

Vyberte si z ekologických produktů


Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení