Zdá se, že nejste v Česká republika.

Ceny a možnosti platby jsou zobrazeny v CZK. Náklady na dopravu vycházejí z Vašich položek, způsobu dopravy a místa doručení.

Main content

Merry Masking

Pro všechny typy pleti, i citlivou

Tři základní pleťové masky určené pro hydrataci, rozjasnění a minimalizaci pórů.

Merry Masking

Merry Masking

Tři základní pleťové masky určené pro hydrataci, rozjasnění a minimalizaci pórů.

1,100 Kč
Zvolit balení
NAVŠTIVTE NÁS! Zarezervujte si svůj termín na konzultaci zdarma, v jednom z našich butiků! Najít prodejnu
Zarezervujte si svůj termín konzultace a získtejte produkty přímo pro vaši pleť!!

Co to je

Ušetřete 30%! Tři pleťové masky v mini balení na vyzkoušení – výživná avokádová maska, rozjasňující maska a jílová maska k redukci velikosti pórů.

Na co je to dobré

  • Je to skvělý dárek, který si můžete nechat nebo někomu dát
  • S vánočními motivy designérky Marylou Faure

Klíčové ingredience

Future Made Better

Již od našeho založení v roce 1851 usilujeme o to být lepší - od udržitelného složení našich produktů, obalů a výroby, až po podporu komunit a snižování negativního dopadu na životní prostředí. Po celém světe se zavazujeme k budování lepší budoucnosti.
Udržitelné složení
Předurčeno k recyklaci

Co je uvnitř

  • 25g Avocado Nourishing Hydration Mask
  • 28ml Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Mask
  • 28ml Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

 

Jak používat

  • HYDRATUJTE pomocí naší pleťové maskyAvocado Nourishing Hydration Mask.Na vyčištěnou pleť naneste vydatnou vrstvu masky. Konečky prstů tuto masku s bohatým a jedinečným složením roztírejte, dokud nebude výsledná textura hladká a krémová. Na čistou pleť naneste silnou a viditelnou vrstvu. Nechte působit po dobu 15 minut a poté během oplachování teplou vodou pleť jemnými krouživými pohyby masírujte.
  • ROZJASNĚTE svou pleť s naší pleťovou maskouTurmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Mask. Naneste viditelnou vrstvu masky na vyčištěnou pleť. Masku nechte 10 minut schnout. Během oplachování teplou vodou jemnými krouživými pohyby pokožku masírujte, aby semínka brusinek mohla splnit svou exfoliační funkci.
  • MINIMALIZUJTE PÓRY pomocí naší pleťové masky Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque. Po vyčištění naneste na vlhkou pleť tenkou vrstvu masky, vyhněte se očnímu okolí. Nechte přibližně deset minut schnout. Po zaschnutí masku opatrně odstraňte s použitím teplého vlhkého ručníku a pleť osušte.

Zařaďte tyto oblíbené pleťové masky do své každodenní péče o pleť.

About Marylou Faure

O umělci

V Kiehl´s jsme nadšení pro umění a podporujeme kreativní umělce a komunity. Proto každý rok spolupracujeme s jiným umělcem, abychom vytvořili jedinečné návrhy pro naši limitovanou kolekci. Letos jsme uzavřeli partnerství s francouzskou ilustrátorkou a výtvarnicí Marylou Faure, která se specializuje na design postav. Její živé ilustrace propůjčují naši vánoční kolekci na rok 2021 hravý přístup - a poskytují dokonalou kulisu pro slavnostní oslavu Vánoc.
About Marylou Faure

Limitovaná edice

About Marylou Faure
Balíček limitované edice vytvořený společně s umělkyní Marylou Faure, oslavující 170 let komunitního ducha s Kiehl’s, proměňuje NYC v kouzelnou říši snů plnou rozmanitých a jedinečných postav. Připojte se k jubileu a oslavte období Vánoc sdílením dárku Kiehl’s se svými přáteli, rodinou a všemi, kdo jsou letos na vašem seznamu.

 

Orientační zpráva
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení