Zdá se, že nejste v Česká republika.

Ceny a možnosti platby jsou zobrazeny v CZK. Náklady na dopravu vycházejí z Vašich položek, způsobu dopravy a místa doručení.

Main content

Kiehl’s Welcome Kit for Skincare Experts

Všechny typy pleti, včetně citlivé

Vánoční set obsahuje nejprodávanější přípravky rutiny péče o pleť ideální v boji proti vráskám a viditelnému stárnutí pleti.

Kiehl’s Welcome Kit for Skincare Experts

Kiehl’s Welcome Kit for Skincare Experts

Vánoční set obsahuje nejprodávanější přípravky rutiny péče o pleť ideální v boji proti vráskám a viditelnému stárnutí pleti.

1,270 Kč
Zvolit balení
NAVŠTIVTE NÁS! Zarezervujte si svůj termín na konzultaci zdarma, v jednom z našich butiků! Najít prodejnu
Zarezervujte si svůj termín konzultace a získtejte produkty přímo pro vaši pleť!!

Co to je

Ušetřete až 35%! Tento vánoční set obsahuje nejprodávanější přípravky rutiny péče o pleť ideální v boji proti vráskám a viditelnému stárnutí pleti. Objevte přírodní řešení založeno na pečlivě vybraných ingrediencích pro dosažení výsledků krásné a zdravě vypadající pleti. Ideální jako dárek pod stromeček i dárek pro sebe. Hýčkejte svou pokožku nejen o Vánocích s Kiehl´s!

Co přináší

 • Obsahuje dva produkty v plné velikosti a tři mini produkty
 • Je to dokonalý dárek pro vaše blízké, pokud si ho zvládnete nenechat
 • Autorkou grafiky je Marylou Faure

Klíčové ingredience

Future Made Better

Již od našeho založení v roce 1851 usilujeme o to být lepší - od udržitelného složení našich produktů, obalů a výroby, až po podporu komunit a snižování negativního dopadu na životní prostředí. Po celém světe se zavazujeme k budování lepší budoucnosti.
Udržitelné složení
Předurčeno k recyklaci

Jak používat

 • Sérum Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum 10 ml : Přesně formulované pleťové sérum s retinolem proti stárnutí pleti viditelně snížuje výskyt vrásek, zjemňuje texturu pokožky a zpevňuje ji. Naše sérum je speciálně vytvořeno, aby poskytovalo výhody retinolu s minimálními typickými příznaky nepohodlí, jako je zarudnutí, suchost a odlupování pleti. Výkonné sérum s mikro dávkami trojice čistých retinolů, peptidů a ceramidů podporuje obměnu kožních buněk při posílení funkce kožní bariéry, aby bylo možné lépe přijímat optimální účinky našeho séra obohaceného o retinol a viditelně obnovovat pokožku pro její mladší vzhled.
 • Sérum Clearly Corrective™ Dark Spot Solution 15 ml: Sérum díky obsahu aktivovaného vitamínu C a výtažku z pivoňky účinně sjednocuje tón pleti. Při dlouhodobějším a pravidelném používání viditelně redukuje množství a intenzitu tmavých skvrn. Sérum neobsahuje silikony ani parfemaci a je vhodné pro všechny typy pleti.
 • Oční sérum Powerful-Strength Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing Vitamin C Eye Serum 3 ml: redukuje jemné vrásky a tmavé kruhy v oblasti očí. Účinná receptura, která cílí na problémy pleti v oblasti očí a viditelně pomáhá s jejich řešením. Sérum obsahuje celou řadu mimořádně efektivních přísad: komplex Tri-Peptide, kyselinu hyaluronovou a + 10% čistý vitamín C. Takové složení podle klinických testů prokazatelně redukuje jemné vrásky, otoky a vrásky paprskovitě se rozbíhající z vnějších koutků očí. Viditelně také bojuje proti výskytu tmavých kruhů pod očima.
 • Krém Super Multi-corrective Cream 7ml:Krém zodpovídá 7 potřebám pleti - zlepšuje pružnost pleti, zjemňuje texturu pleti, vylepšuje její jas, minimalizuje vrásky, sjednocuje tón pleti, zpevňuje a liftuje. Obsahuje klíčové ingredience jako fytomimetický vitamín A, Proxylane a Chaga houbu.

Co je uvnitř

 • Deluxe Super Multi-Corrective Cream
 • Deluxe Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum
 • Deluxe Powerful-Strength Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing Vitamin C Eye Serum
 • Full-Size Clearly Corrective Dark Spot Solution
 • Full-Size Calendula Herbal-Extract Toner

 

About Marylou Faure

O umělci

V Kiehl´s jsme nadšení pro umění a podporujeme kreativní umělce a komunity. Proto každý rok spolupracujeme s jiným umělcem, abychom vytvořili jedinečné návrhy pro naši limitovanou kolekci. Letos jsme uzavřeli partnerství s francouzskou ilustrátorkou a výtvarnicí Marylou Faure, která se specializuje na design postav. Její živé ilustrace propůjčují naši vánoční kolekci na rok 2021 hravý přístup - a poskytují dokonalou kulisu pro slavnostní oslavu Vánoc.
About Marylou Faure

Limitovaná edice

About Marylou Faure
Balíček limitované edice vytvořený společně s umělkyní Marylou Faure, oslavující 170 let komunitního ducha s Kiehl’s, proměňuje NYC v kouzelnou říši snů plnou rozmanitých a jedinečných postav. Připojte se k jubileu a oslavte období Vánoc sdílením dárku Kiehl’s se svými přáteli, rodinou a všemi, kdo jsou letos na vašem seznamu.

 

Orientační zpráva
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení