Zdá se, že nejste v Česká republika.

Ceny a možnosti platby jsou zobrazeny v CZK. Náklady na dopravu vycházejí z Vašich položek, způsobu dopravy a místa doručení.

Main content

Kiehl’s Welcome Kit for Skincare Beginners

Všechny typy pleti, včetně citlivé

Kolekce našich nejoblíbenejších receptur pro dokonalý úvod do Kiehl’s.

Kiehl’s Welcome Kit for Skincare Beginners

Kiehl’s Welcome Kit for Skincare Beginners

Kolekce našich nejoblíbenejších receptur pro dokonalý úvod do Kiehl’s.

1,190 Kč
Zvolit balení
NAVŠTIVTE NÁS! Zarezervujte si svůj termín na konzultaci zdarma, v jednom z našich butiků! Najít prodejnu
Zarezervujte si svůj termín konzultace a získtejte produkty přímo pro vaši pleť!!

Co je to

Ušetřete víc než 30%!Poznejte oblíbené receptury našich zákazníků s touto sadou, která obsahuje vše, co potřebujete pro kompletní péči o pleť.

Co přináší

 • Obsahuje dva produkty v plné velikosti a tři mini produkty
 • Je to dokonalý dárek pro vaše blízké, pokud si ho zvládnete nenechat
 • Autorkou grafiky je Marylou Faure

Klíčové ingredience

Future Made Better

Již od našeho založení v roce 1851 usilujeme o to být lepší - od udržitelného složení našich produktů, obalů a výroby, až po podporu komunit a snižování negativního dopadu na životní prostředí. Po celém světe se zavazujeme k budování lepší budoucnosti.
Udržitelné složení
Předurčeno k recyklaci

Jak používat

 • VYČISTITE tvár pomocou nášho Ultra Facial Cleanser . Naneste malé množstvo na čisté končeky prstov. Jemne vmasírujte do vlhkých oblastí tváre krúživými pohybmi nahor, vyhnite sa bezprostrednému očnému okoliu. Dôkladne opláchnite alebo odstráňte prebytok vlhkou handričkou.
 • TONIZUJTE pomocou nášho Calendula Herbal-Extract Toner. Po vyčistení pleti navlhčite vatový tampón tonikom. Vyhlaďte pokožku, vyhnite sa oblasti očí. Používajte na denné alebo nočné použitie.
 • STARAJTE SA O POKOŽKU OKOLO OČÍ pomocou Creamy Eye Treatment with Avocado. Končekmi prstov naneste očný krém pozdĺž kosti očnej jamky. Jemne vklepte do oblasti očí. Vyhnite sa naťahovaniu pokožky. Môže sa používať na deň i na noc.
 • HYDRATUJTE tvár pomocou Ultra Facial Cream. Naneste na čistú pokožku tváre. Môže sa používať na deň i na noc.
 • OBNOVTE SVOJU PLEŤ v noci pomocou nášho Midgnight Recovery Concentrate . Po očistení pleti naneste 2-3 kvapky končekmi prstov. Pred vtieraním do pokožky jemne zatlačte končekmi prstov na líca, čelo a bradu, aby sa sérum rovnomerne nanieslo. Môže sa aplikovať samostatne alebo pod hydratačný krém.

Co je uvnitř

 • Full-Size Ultra Facial Cream
 • Deluxe Calendula Herbal-Extract Toner
 • Deluxe Creamy Eye Treatment with Avocado
 • Full-Size Midnight Recovery Concentrate
 • Deluxe Ultra Facial Cleanser

 

About Marylou Faure

O umělci

V Kiehl´s jsme nadšení pro umění a podporujeme kreativní umělce a komunity. Proto každý rok spolupracujeme s jiným umělcem, abychom vytvořili jedinečné návrhy pro naši limitovanou kolekci. Letos jsme uzavřeli partnerství s francouzskou ilustrátorkou a výtvarnicí Marylou Faure, která se specializuje na design postav. Její živé ilustrace propůjčují naši vánoční kolekci na rok 2021 hravý přístup - a poskytují dokonalou kulisu pro slavnostní oslavu Vánoc.
About Marylou Faure

Limitovaná edice

About Marylou Faure
Balíček limitované edice vytvořený společně s umělkyní Marylou Faure, oslavující 170 let komunitního ducha s Kiehl’s, proměňuje NYC v kouzelnou říši snů plnou rozmanitých a jedinečných postav. Připojte se k jubileu a oslavte období Vánoc sdílením dárku Kiehl’s se svými přáteli, rodinou a všemi, kdo jsou letos na vašem seznamu.

 

Orientační zpráva
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení