Vyberte jinou zemi

Ceny a možnosti platby jsou zobrazeny v CZK. Náklady na dopravu vycházejí z Vašich položek, způsobu dopravy a místa doručení.

Main content

Hydrate & Strengthen Kit

Všechny typy pleti.

Dárkový set pro ochranu a hydratace Vaší pokožky.

Hydrate & Strengthen Kit

Dárkový set pro ochranu a hydratace Vaší pokožky.

Původní cena Nová cena 2,090 Kč
Zvolit balení
One balení available

Doprava zdarma od 1500 Kč!

NAVŠTIVTE NÁS! Zarezervujte si svůj termín na konzultaci zdarma, v jednom z našich butiků Najít prodejnu Zarezervujte si termín

Co to je

Chraňte a hydratujte svou pokožku díky novému dárkovému setu Hydrate & Strengthen Kit od Kiehl´s. Vital Skin-Strengthening Super Serum pomáhá chránit před každodenními stresory a předčasnými známkami stárnutí. Sérum je ultra lehké a biokompatibilní s rychlým vstřebáváním. Díky obsahu 11kD kyselině hyaluronové a komplexu adaptogenních bylin pomáhá posílit odolnost, poddajnost a plnost pleti, čímž viditelně působí proti známkám stárnutí.
V dárkovém setu naleznete také celosvětově nejoblíbenější Kiehl's produkt Ultra Facial Cream, který poskytuje až 24hodinovou hydrataci a zároveň obnovuje funkci kožní bariéry. Nenechte si ujít tuto jedinečnou kombinaci, která Vám zanechá pokožku pružnou a zářivou!

Set obsahuje

  • Ultra Facial Cream 125ml
  • Vital Skin Strengthening Super Serum 30ml

Klíčové ingredience

Jak produkt používat

  • POSILTE pleť se sérem Vital Skin-Strengthening Super Serum. Po vyčištění pleti aplikujte 1-2 pumpičky a jemně vmasírujte.
  • HYDRATUJTE pleť s hydratačním krémem Ultra Facial Cream. Naneste jej ráno a večer na pleť, po aplikaci séra.

Future Made Better

Již od našeho založení v roce 1851 usilujeme o to být lepší - od udržitelného složení našich produktů, obalů a výroby, až po podporu komunit a snižování negativního dopadu na životní prostředí. Po celém světe se zavazujeme k budování lepší budoucnosti.
Udržitelné složení
Zodpovědné získávání ingrediencí
Předurčeno k recyklaci

Recenze

There are currently no reviews in productreviews.language.cs_CZ.
Ohodnoťte tento produkt jako první!
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení