10 vzorků nyní ke každé objednávce + doprava zdarma nad 1500 Kč, a to i na slovensko!

10 vzorků nyní ke každé objednávce + doprava zdarma nad 1500 Kč, a to i na slovensko!

10 vzorků nyní ke každé objednávce + doprava zdarma nad 1500 Kč, a to i na slovensko!

KIEHL’S INSIDER

JAK NA PROJASNĚNOU PLEŤ

S NAŠÍ GLOW FORMULA

Ať už se chystáte na večerní párty nebo se snažíte o dokonalé lehké líčení, objevte tajemství Kiehl‘s pro zářivou pokožku. Naučte se vaši pokožku projasnit nejen na jeden večer, ale
i dlouhodobě a vaše pleť bude jasnější a zdravější na pohled.

Díky obsahu rozjasňujících minerálů a výtažkům z granátového jablka dodává Glow Formula vaší pleti okamžité projasnění a zároveň pomáhá zvýšit její jas dlouhodobě. Tato hydratační
a projasňující formule je z 95% zcela přírodní a pomáhá chránit pokožku před volnými radikály.

JAK NA PROJASNĚNOU PLEŤ

Tip 1:

Projasněná pleť bez
make-upu.

Naši hydratační péči Glow Formula můžete na pleť aplikovat samostatně či jako poslední krok vaší rutiny. Žádná jiná hydratační péče nedokáže vaši pleť projasnit a odrážet světlo bez aplikace make-upu, tak jako Glow Formula.

Tip 2:

Dávka hydratace pro jemnější a na pohled zdravější pleť.

Pokud je vaše pokožka suchá a na pocit napnutá, aplikujte Glow Formula společně
s vaším oblíbeným hydratačním krémem. Kromě extra vrstvy hydratace, pomůže Glow Formula s projasněním vaší pleti.

Tip 3:

Připravte pleť pod make-up.

Pro projasněný vzhled vaší pleti, se již nemusíte spoléhat výhradně na rozjasňovače! Stačí vám naše Glow Formula! Před aplikací make-upu, jako poslední krok vaší rutiny naneste na pleť Glow Formula. Vytvoříte tak krásně jemnou a zářivou „základnu“ pro váš make-up look.

Tip 4:

Jemný projasňovač na konec.

Glow Formula není jen hydratační přípravek pro vaši pleť, ale skvěle se hodí i jako lehký rozjasňovač. Naneste jej jako poslední krok na lícní kosti a hranu nosu pro jemný lesk.

VYTVORTĚ SI SVOJI RUTINU

PRO ZÁŘIVÝ VZHLED PLETI

Krom použití naší projasňující hydratační péče nezapomínejte ani na ostatní produkty pro jasnou a zdravě vypadající pleť. Od povzbuzující a projasňující masky po hloubkově hydratační krém, objevte produkty, které vám pomohou dodat vaší pleti jiskru.

Daily Reviving Concentrate

PŘIPRAVTE PLEŤ POMOCÍ OCHRANÉHO OLEJE.

Před aplikací krému, dodejte vaší pleti dávku ochrany a projasnění s denním olejovým sérem. Díky obsahu výtažku z kořene zázvoru, slunečnicového a tamanu oleje vám toto antioxidační sérum dodá rozjasněný a mladistvý vzhled pleti.

JDU PRO TO

Turmeric And Crandberry Seed Engergising Radience Masque

DODEJTE VAŠÍ PLETI ENERGII.

Maska se semínky brusinky a výtažku z kurkumy vaši pleť okamžitě projasní a povzbudí její mdlý vzhled. Navrací pleti její zdravý vzhled a přináší ji hebčí a jemnější texturu.

JDU PRO TO

Ultra Facial Cream

HYDRATUJTE VAŠI PLEŤ PO CELÝ DEN.

Udržování hydratace v pokožce je klíčovým faktorem pro její zdravý vzhled. Aby se pokožka cítila dobře a byla opravdu hloubkově hydratovaná, aplikujte nejoblíbenější krém od Kiehl‘s Ultra Facial Cream.

JDU PRO TO

Powerful-Stregth Line-Reducing Concentrate

DODEJTE PLETI JEŠTĚ VĚTŠÍ DÁVKU PROJASNĚNÍ A OCHRANY.

Sérum s 12,5% vitamínu C dodá vaší pleti ještě větší dávku projasnění. I díky kyselině hyaluronové zkvalitňuje texturu pleti a viditelně zvyšuje její jas.

JDU PRO TO

Chcete být informováni, až bude produkt opět k dispozici?

Zadejte svoji emailovou adresu a my Vám dáme vědět, až bude výrobek skladem.

Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a akceptuji Zásady ochrany soukromí a jsem starší 16 let. Kiehl´s Since 1851 použije mnou vyplněné osobní údaje za účelem zaslání informace o mnou vybraných produktech na výše uvedenou emailovou adresu.

Správcem osobních údajů je L'ORÉAL Česká republika s.r.o., Plzeňská 213/11, 150 00 Praha 5. Kiehl´s Since 1851 je součástí divize LUXE společnosti L'ORÉAL Česká republika s.r.o.