Zdá se, že nejste v Česká republika.

Ceny a možnosti platby jsou zobrazeny v CZK. Náklady na dopravu vycházejí z Vašich položek, způsobu dopravy a místa doručení.

Main content

Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence

Bez syntetické parfemace

Antioxidační pleťová esence s kyselinou ferulovou a mléčnými kyselinami (AHA) na viditelné zvýšení zářivosti pleti, vyhlazení její textury a redukci jemných linek již za 7 dní. *

Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence

Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence

Antioxidační pleťová esence s kyselinou ferulovou a mléčnými kyselinami (AHA) na viditelné zvýšení zářivosti pleti, vyhlazení její textury a redukci jemných linek již za 7 dní. *

1,150 Kč
Zvolit balení
NAVŠTIVTE NÁS! Zarezervujte si svůj termín na konzultaci zdarma, v jednom z našich butiků! Najít prodejnu
Zarezervujte si svůj termín konzultace a získtejte produkty přímo pro vaši pleť!!

Co to je

Složení s 99% obsahem přírodních ingrediencí a kyselinou ferulovou, mléčnými kyselinami (AHA) a skvalenem, poskytuje účinnou antioxidační ochranu pro viditelně hladkou a rovnoměrnou texturu a tón pleti. Zároveň pomáhá zmírnit jemné linky a na pokožku zanechává na pohled zdravě projasněnou.*

Bez ftalátů, sulfátů (SLS a SLES), minerálních olejů a syntetické parfemace. Lahvička i krabička jsou recyklovatelné.

* Výsledky založené na odborném posouzení v 4-týdenním spotřebitelském testu u 60 subjektů.
** Ingredience považujeme za přírodní, pokud si i po zpracování zachovají více než 50% své molekulární struktury.

Výsledky viditelné po 7 dnech:

 • Zvýšení jasu
 • Hladká textura
 • Zmírnění jemných linek

Na základě spotřebitelské studie s 60 subjekty*:

 • u 92% pokožka vypadá hydratovaná
 • u 92% pokožka se zdá omlazená
 • u 90% pocit hladší pleti
 • u 88% pocit jemnější pleti
 • u 87% pokožka působí zdravěji
 • u 85% pokožka má jednotnější tón

* Výsledky založené na odborném posouzení v 4-týdenním spotřebitelském testu u 60 subjektů.

Na co je to dobré

 • Rychle se vstřebávající složení šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky s dosažením viditelně hladší, jednotné a zářivé pleti.
 • Poskytuje pokožce účinné antioxidanty, které podporují přirozený proces obnovy pleti a chrání ji před volnými radikály odpovědnými za stárnutí pleti.
 • Viditelně redukuje jemné linky a pomáhá předcházet prvním známkám stárnutí pleti.
 • Jako první krok pečující rutiny připravuje pokožku, aby lépe přijímala účinek dalších pleťových sér a / nebo hydratačních krémů.
 • Vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé.

Klíčové ingredience

How To Apply

Jak produkt používat

How To Apply
 • Po vyčištění pleti, asi pětkrát zatřeste lahvičkou, abyste promíchaly směs Ferulic Brew uvnitř.
 • Naneste si do dlaní pět vydatných kapek antioxidační esence.
 • Dlaně jemně přitlačte na pokožku, zaměřte se na obličej, čelo a bradu.
 • Následně použijte sérum a / nebo hydratační krém.
 • Používejte ráno a večer.
 • Naši antioxidační esenci Ferulic Brew používejte spolu s naším 24hodinovým hydratačním pleťovým krémem a očním krémem proti tmavým kruhům pro viditelně hladší, jednotnou a zářivou pleť. Posilte svou rutinu péče o pleť ještě více a doplňte ji o naše sérum s vitamínem C s benefity proti stárnutí pleti.
Did You Know?

Věděli jste, že?

Did You Know?
Alfa-hydroxykyseliny (AHA) představují skupinu přírodních kyselin obsažených v cukru, mléce, ovoci a dalších zdrojích, které působí tak, že pomáhají odstranit odumřelé kožní buňky z povrchu pokožky. V našem složení umožňují AHA kyseliny na pohled vyhladit jemné linky a vrásky a zlepšit texturu a tón pokožky v průběhu času. AHA kyseliny, které běžně najdeme v kosmetice, mohou obsahovat kyselinu glykolovou (nachází se v cukrové třtině), kyselinu citrónovou (v citrusových plodech), kyselinu mléčnou (v mléce), kyselinu jablečnou (v jablkách), kyselinu vinnou (v hrozně) a jiné. Ve složení naší esence Ferulic Brew Antioxidant Facial Treatment je kyselina mléčná jemná alfa-hydroxykyselina (AHA), která podporuje přirozený proces exfoliace pokožky, přičemž ji zároveň posiluje, hydratuje a vyrovnává její pH. Kyselina mléčná je jedinečná AHA kyselina díky své afinitě k pokožce a také svým posilujícím, hydratačním a vyvažujícím vlastnostem. V rámci našich produktů je kyselina mléčná odvozena z rostlin.
Did You Know?

Co je pleťová esence?

Did You Know?
Pleťové esence představují základní krok pravidelné péče o pleť. Když se použijí po vyčištění pleti a před nanesením séra a krému, pomáhají zregenerovat kožní bariéru, připravit pokožku na následující kroky vaší rutiny, a dodat jí tak viditelnou vzpruhu!

Future Made Better

Již od našeho založení v roce 1851 usilujeme o to být lepší - od udržitelného složení našich produktů, obalů a výroby, až po podporu komunit a snižování negativního dopadu na životní prostředí. Po celém světe se zavazujeme k budování lepší budoucnosti.
Udržitelné složení
Předurčeno k recyklaci

Kompletní rutina

Objevte další produkty a doplňte svou rutinu..

Recenze (1)

Napsat recenzi
5.00

Můj nový must have! Essence mi krásně voní a hlavně moje pleť po ní vypadá dokonale. Odstraňuje odumřelé buňky z pleti a pokožka pak vypadá zdravě a zářivější. Balení vydrží na dlouhou dobu používání. :)

Orientační zpráva
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení