Svět Kiehl's

Kiehl's pomáhá více než stovce komunit po celém světě.

THE LOWER EAST SIDE GIRL'S CLUB

Lower East Side Girl´s Club nabízí programy v oblasti umění, literatury, vědy, zdraví a leadershipu pro mladé dívky a ženy.

WATERKEEPER ALLIANCE

Veškerý výtěžek z prodeje limitované edice tělového mléka Superbly Restorative Argan Body Lotion byl věnován organizaci Waterkeeper Alliance.

RAINFOREST ALLIANCE

Společnost Kiehl´s věnovala více než 200 000 USD z prodeje limitované edice ACAI Damage Protecting Toning Mist na podporu organizace Rainforest Alliance, která se zabývá ochranou biodiverzity.

amfAR

Organizaci amfAR, která se zabývá výzkumem AIDS, jsme v roce 2014 věnovali 1 025 000 USD a financovali jsme tak šest výzkumných projektů.

INTERNATIONAL CENTRE FOR MISSING AND EXPLOITED CHILDREN

V roce 2010 jsme ve spolupráci s Jeffem Koonsem představili limitovanou edici řady Creme de Corps. Veškerý výtěžek z jejího prodeje byl věnován institutu Koons Family Institute, jež se zabývá koordinací celosvětového boje proti zneužívání a unášení dětí.

PEACE LOVE KIEHL’S

Veškeré výdělky z prodeje limitované edice Creme de Corps Holiday Collection byly věnovány na podporu budování bezpečného prostředí pro děti.

ECO SYSTEMS

Společnost Kiehl´s věnovala 250 000 USD organizaci JPF Eco Systems na obnovu New Orleans.

FEEDING AMERICA

Feeding America se zabývá bojem proti hladovění prostřednictvím sítě potravinových bank. V roce 2014 společnost Kiehl´s ve spolupráci s touto organizací dodala rodinám v nouzi 900 000 jídel.