O programu Kiehl's Gives

Společnost Kiehl’s Since 1851 se už více než 160 let věnuje zvyšování úrovně komunit, kde slouží svým klientům. Program Kiehl’s Gives je dlouhodobá celosvětová filantropická iniciativa, která se věnuje třem hlavním zásadním problémům: výzkum HIV/AIDS, životní prostředí a pomoc dětem.

Poslání značky Kiehl's

Roku 1851 byla založena v newyorské čtvrti East Village lékárna, která dala vzniknout společnosti Kiehl’s. Kiehl´s nabízí produkty péče o pleť, tělo a vlasy špičkové kvality, v jejichž srdci stojí bohatá farmaceutická tradice a jedinečné znalosti z oblasti kosmetiky a lékárenství. Po celém světě přinášíme našim zákazníků nejen kvalitní produkty, ale i jedinečný servis, který ke Kiehl´s neodmyslitelně patří.

Události a kampaně

Společnost Kiehl’s představuje svůj nejnovější celosvětový program, Seznamte se s "Mr. Bonesem". Původní "Mr. Bones" je skutečná lidská kostra, kterou používal Aaron Morse, aby zákazníkům názorně ukázal různá onemocnění a způsob, jak by je léčily léky Kiehl’s. Dnes "Mr. Bones" představuje historický odkaz původní lékárny Kiehl’s a naše odhodlání sloužit zákazníkům a podporovat vzdělávání a vědu.

V rámci programu Seznamte se s "Mr. Bonesem" Kiehl’s oslavuje svou vlastní ikonu ve spolupráci se 13 legendárními inovátory z nejrůznějších světů, například s vítězkou Grammy, Aliciou Keys, hercem Zachem Galifianakisem nebo popovým umělcem Kennym Scharfem. Každý z partnerů dostal při návrhu a tvorbě vlastního "Mr. Bonese" volnou ruku a výsledky byly k vidění v newyorském metru v oblasti obchodů Kiehl’s.
Výměnou za účast na projektu Seznamte se s "Mr. Bonesem" darujeme prostřednictvím programu Kiehl's rozdává 200 000 USD na podporu organizací, které se zabývají HIV/AIDS výzkumem, životním prostředím a pomoci dětem. Navštivte prosím facebookovou stránku Kiehl’s, kde najdete víc informací i návod, jak se zapojit.