5 vzorků dle vašeho výběru ke každé objednávce + doprava zdarma na vše!

5 vzorků dle vašeho výběru ke každé objednávce + doprava zdarma na vše!

5 vzorků dle vašeho výběru ke každé objednávce + doprava zdarma na vše!

Jsme odhodlaní používat co nejvíce surovin získaných udržitelnou cestou
z přírodních zdrojů, spotřebovávat méně materiálu na obaly a zapojovat se do dobročinných akcí. Jsme zavázáni naši budoucnosti.

 

 

Snažíme se hledat v přírodě ty nejúčinnější ingredience a díky nim vytvářet tak produkty, které budou efektivní a zároveň vhodné pro všechny typy pleti. Řada produktů Kiehl‘s je navržena tak, aby obsahovala ingredience získané z přírodních surovin*.

  • V současné době obsahuje 95% produktů Kiehl‘s alespoň jednu přírodní složku nebo surovinu přírodního původu.
  • Zavázali jsme se k tomu, že do roku 2020 bude alespoň 98% produktů obsahovat nejméně tři přírodní složky nebo suroviny přírodního původu.
  • *Za ingredience získané z přírodních zdrojů považujeme takové složky, které si po zpracování z přírodního zdroje uchovávají alespoň 50% své původní molekulární struktury.

Úzce spolupracujeme s pěstiteli a výrobci na tom, aby získávali suroviny způsobem, který není škodlivý pro společnost ani pro planetu.

  • V současné době obsahuje 36% produktů Kiehl‘s alespoň jednu surovinu získanou udržitelnou cestou.
  • Zavázali jsme se k tomu, že do roku 2020 bude alespoň 50% našich produktů obsahovat jednu či více surovin získaných udržitelnou cestou.

Jak jen to je možné, využíváme spotřebitelský tříděný odpad. V každém Kiehl‘s butiku mají zákazníci možnost své prázdné obaly zrecyklovat a jsou za to motivováni programem: „Recyklujte a získejte odměnu“

  • Zavázali jsme se, že do roku 2020 budou obaly všech prodávaných produktů vyrobeny alespoň ze 30% ze spotřebitelsky tříděného odpadu.

Nejenže při výrobě používáme spotřebitelský tříděný odpad, ale zároveň navrhujeme obaly produktů tak, aby docházelo k minimálnímu plýtvání materiálem. Do roku 2020 jsme se zavázali snížit emise CO2, spotřebu vody a produkci odpadů v našem výrobním závodě v USA o 60%.

Od roku 2005 se nám podařilo snížit:

  • Emise CO2 o 82%
  • Spotřebu vody o 21%
  • Produkci odpadu o 36%

Ruku v ruce s posláním společnosti Kiehl‘s je podpora dobročinných aktivit se zaměřením na potřeby dětí, životního prostředí a výzkumu HIV/AIDS.

Jednoduše řečeno, v Kiehl‘s věříme, že je nesmírně důležité pro naši planetu Zemi i pro každého z nás, přistupovat k výrobě produktů lépe než dosud.

Chcete být informováni, až bude produkt opět k dispozici?

Zadejte svoji emailovou adresu a my Vám dáme vědět, až bude výrobek skladem.

Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a akceptuji Zásady ochrany soukromí a jsem starší 16 let. Kiehl´s Since 1851 použije mnou vyplněné osobní údaje za účelem zaslání informace o mnou vybraných produktech na výše uvedenou emailovou adresu.

Správcem osobních údajů je L'ORÉAL Česká republika s.r.o., Plzeňská 213/11, 150 00 Praha 5. Kiehl´s Since 1851 je součástí divize LUXE společnosti L'ORÉAL Česká republika s.r.o.