Blog header

Zde najdete tipy a užitečné informace týkající se péče o pleť.

 

 

Cum să alegi produsul de curățare potrivit

Zjistěte více o každém produktu z řady Midnight Recovery.

Toužíte se každé ráno probouzet do krásy? S řadou Midnight Recovery to jde! Objevte více o produktech z této hydratační a regenerační řady, která pečuje o vaši pleť, zatímco vy odpočíváte.

VÍCE INFORMACÍ
Cum să alegi produsul de curățare potrivit

Jak vybrat ten správný produkt pro čištění pleti?

Důležitým krokem pro zdravě vypadající pleť je její důkladné čištění. Bez ohledu na to, zda hledáte nejlepší produkt pro odlíčení, čistící gel pro mastný typ pleti, nebo jen přemýšlíte o tom, jak exfoliovat pokožku, máme pro každého z Vás řešení. Podívejte se do našeho průvodce o produktech pro čištění pleti a zjistěte, který je ten pravý.

VÍCE INFORMACÍ
Află care este masca potrivită pentru nevoile pielii tale

Objevte svět zákazníky oblíbených Kiehl‘s masek!

Od suché až po mastnou pleť - náš výběr masek je tak rozmanitý, že obsáhne všechny Vaše obavy a pomůže Vám dosáhnout požadovaného výsledku. Ať už hledáte masku na mastnější pleť, rozšířené póry, mdlou pleť nebo byste rádi vyzkoušeli nový trend „multimasking“, máme vše! Přečtěte si více o našich maskách inspirovaných přírodou a najděte tu svoji pravou.

VÍCE INFORMACÍ
Your Oily Skin Routine

Hledáte vhodný krém pro Vaši pleť?

Hydratovaná pokožka přispívá k jejímu zdravému vzhledu, ale nalézt ten správný hydratační krém může být někdy komplikované. Proto jsme pro Vás vytvořili průvodce hydratačními krémy od Kiehl‘s.

Potřebujete najít ten nejlepší hydratační krém pro mastnější typ pleti nebo naopak pro sušší? Toužíte po hydrataci a SPF ochranně v jednom? Máme pro vás vše od proti vráskové péče po lehké hydratační textury.

VÍCE INFORMACÍ
Your Oily Skin Routine

Pravda o vitamínu C v péči o pleť!

Od podpory tvorby kolagenu, přes snížení známek stárnutí až po redukci tmavých skvrn, vitamín C je velmi účinná látka s mnoha benefity. S vitamínem C se také pojí několik mýtů a dezinformací, které je potřeba si vyjasnit a dozvědět se skutečnou pravdu!

VÍCE INFORMACÍ
Your Oily Skin Routine

Objevte tu nejlepší ochranu proti slunečnímu záření!

Ochrana pleti před škodlivým slunečním zářením by měla být nezbytnou součástí Vaší rutiny v péči o pleť. Naše krémy chrání Vaši pokožku jak proti UVA záření, tedy před spálením pokožky, tak i před UVB zářením, které způsobuje předčasné stárnutí pleti. Ať už máte pokožku citlivější, mastnější, problematickou, suchou či naprosto normální, vždy si pro sebe najdete tu správnou ochranu.

VÍCE INFORMACÍ