Discover Our Best Moisturizer

OBJEVTE TU NEJLEPŠÍ OCHRANU PROTI SLUNEČNÍMU ZÁŘENÍ PRO VŠECHNY TYPY PLETÍ

Váš typ pleti Vaše ochrana
Všechny typy pleti Ultra Light Daily UV Defense SPF50 PA++++
Problematická pleť Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF50 PA+++
Na obličej i tělo Activated Sun Protector Broad Spectrum SPF 30 and SPF 50

Ochrana pleti před škodlivým slunečním zářením by měla být nezbytnou součástí Vaší rutiny v péči o pleť. Naše krémy chrání Vaši pokožku jak proti UVA záření, tedy před spálením pokožky, tak i před UVB zářením, které způsobuje předčasné stárnutí pleti. Ať už máte pokožku citlivější, mastnější, problematickou, suchou či naprosto normální, vždy si pro sebe najdete tu správnou ochranu.

JAK SPRÁVNĚ CHRÁNIT SVOJI POKOŽKU

 

Vždy používejte krém, který obsahuje ochranu jak proti UVA, tak i proti UVB záření. Pamatujte si, že použití ochranného krému je potřeba opravdu každý den, i když je zataženo.

 

Krém naneste každé ráno před Vaším odchodem z domu. Nezapomínejte ani na opakovanou aplikaci alespoň každé 2 hodiny. A vždy po plavání či při nadměrném pocení.

 

Při pravidelném používání krému s minimální ochranou SPF15, ochráníte svoji pokožku také před jejím předčasným stárnutím.

 

Pokud je Vaše pleť citlivější, problematická či mastnější, zvolte ochranu s minerálními filtry. Minerální ochrana má lehčí texturu a je nekomedogenní.

 

Pro hydrataci a ochranu v jednom kroku, zvolte naše oblíbené hydratační krémy obsahující také SPF.

 

Dávejte si pozor na expirační dobu. Se stářím produktu se jeho ochranná schopnost snižuje.

VAŠE SLUNEČNÍ OCHRANA

Náš nejoblíbenější ochranný pleťový krém na den

Dermatologist Solutions Ultra Light Daily UV Defense SPF50 PA++++

Krém aplikujte každé ráno a aplikaci opakujte i v průběhu dne. Chráníte tak svoji pleť před škodlivým slunečním zářením i před předčasným stárnutím pleti.

Tato ultra lehká formule chrání pleť před UVA i UVB zářením a škodlivinami z ovzduší. Nemastné a lehké složení je nekomedogenní a vhodné pro každodenní použití.

Ultra lehká gelová textura

Ultra Light Daily UV Defense Aqua Gel SPF50 PA++++

Ultra Light Daily UV Defense Aqua Gel SPF50 PA++++

Ultra Light Daily UV Defense Aqua Gel je ultra lehká fluidní formule, která chrání pleť proti znečištěnému prostředí a UV záření. Formule je vhodná do prostředí s vysokou vlhkostí vzduchu, dokáže chránit přirozenou bariéru kůže před znečištěným prostředím a oxidací způsobenou ultrafialovým zářením. Kromě ochrany před UV zářením formule také viditelně zmenšuje póry, aniž by na pleti zanechávala lesklou stopu.

Náš neoblíbenější ochranný krém pro problematickou pleť

Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF50 PA+++

Lehký a jemný krém s minerálními ochrannými filtry je ideální pro citlivé a problematické typy pletí. Právě díky minerálním filtrům je lehce zabarvený a po nanesení se přizpůsobí Vašemu tónu pleti. Dodá Vaší pleti 100% ochranu před škodlivými slunečními paprsky.

Lehký CC krém s ochranou SPF

Activated Sun Protector™ Broad Spectrum SPF 30 and SPF 50

Ultra Light Daily UV Defense CC Cream

Jemný, lehce tónovaný krém z kategorie CC přípravků, který se rychle vstřebává, viditelně sjednocuje tón pleti a zanechává pokožku zářivou a zdravou. Nabízí nejen ochranu před UVA a UVB zářením, ale účinně chrání pokožku i před znečištěným ovzduším. V kombinaci s antioxidačními účinky bajkalinu pomáhá chránit pokožku před předčasnými projevy stárnutí.

Activated Sun Protector™ Water-Light Lotion for Face & Body SPF 30 and SPF 50

Náš nejoblíbenější ochranný krém na obličej i tělo

Activated Sun Protector™ Broad Spectrum SPF 30 and SPF 50

Ideální ochrana pro Vaše chvíle strávené na slunci! Přihoďte si ho do tašky a můžete vyrazit!

Chystáte se na pláž či na hory? Tento ochranný krém s technologií slunečních filtrů
a vitamínu E, Vám zajistí ochranu před UVA a UVB zářením a pomáhá neutralizovat pokožce škodlivé radikály. Vodě odolné složení se velmi rychle vstřebává a nezanechává žádné stopy na pokožce.