Main content

Amino Acid Scalp Detox Treatment Scrub

Pro všechny typy vlasů

Jemný peeling pro vlasovou pokožku se směsí 10 aminokyselin, mořskou solí a kyselinou salicylovou, který pomáhá detoxikovat mastnou pokožku hlavy.

Amino Acid Scalp Detox Treatment Scrub

Amino Acid Scalp Detox Treatment Scrub

Jemný peeling pro vlasovou pokožku se směsí 10 aminokyselin, mořskou solí a kyselinou salicylovou, který pomáhá detoxikovat mastnou pokožku hlavy.

Původní cena 1,370 Kč Nová cena 1,096 Kč (438.4 Kč/100 ml.)
Zvolit Velikost
One velikost available

Doprava zdarma od 1200 Kč!

NAVŠTIVTE NÁS! Přijďte ke konzultaci zdarma na jakýkoliv z našich butiků Najít prodejnu

Co to je?

Hydratační peeling pro vlasovou pokožku se směsí 10 aminokyselin, mořskou solí a kyselinou salicylovou, jemně exfoliuje a čistí pokožku hlavy. Tato vyvážená péče pomáhá vytvářet trvalé pohodlí pokožky hlavy, odstraňuje odumřelou pokožku, přebytečný maz a usazeniny z okolních agresorů, aniž by pokožku příliš vysušovala. Použijte tento peeling na mastné vlasy k detoxikaci pokožky hlavy pro čistý a svěží pocit.

Na co je to dobré?

 • Napomáhá exfoliaci vlasové pokožky, čímž zamezuje přebytečné mastnotě a hromadění zbytků produktů vlasové péče či odumřelé vlasové pokožky.
 • Pomáhá odstraňovat kožní maz a normalizuje obnovu kožných buniek, umožňuje pokožce hlavy a kořínkům lépe dýchat, čímž viditelně zlepšuje zdraví vlasů.
 • Pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky včetně té rychle se mastící a citlivé.

Klíčové ingredience

Kiehl’s Future Made Better stamp

Vyrobeno s udržitelným záměrem &
baleno s respektem

Vzhledem k tomu, že neustále pracujeme na zdravější planetě, je pro nás nezbytností získávat zdroje, receptury a balení zodpovědnější cestou. Balení produktu je vyrobeno až z 30 % recyklovaného plastu.

Zveme i vás, aby jste se připojili k naší cestě za lepší budoucností.
How To Apply

Jak produkt používat?

How To Apply
 • Na mokré vlasy.
 • Aplikujte přímo na vlasovou pokožku a jemně vmasírujte krouživými pohyby.
 • Vpracujte peeling do bohaté pěny, abyste uvolnili nečistoty a rozpustily oleje.
 • Následně pečlivě opláchněte, aby byla z vlasů důkladně odstraněna veškerá sůl.
 • Použijte kondicionér nebo jinou péči. Objevte náš kondicionér a šampon s kokosovým olejem, který pomáhá čistit a zjemňovat vlasy.
 • Pro komplexní péči o vlasovou pokožku se podívejte na naši hydratační masku na pokožku hlavy, která pomáhá posílit vlasy a vyživovat pokožku hlavy.
 • V případě kontaktu s očima okamžitě pečlivě vypláchněte. V případě podráždění omezte používání.
 • Jak často používat? - 1x týdně místo šamponu

Jak často používat?

Používejte jednou týdně místo šamponu.

Did You Know?

Věděli jste, že?

Did You Know?
Odumřelé kožní buňky, mastnota, zbytky produktů vlasové péče a znečištění se mohou časem usadit na pokožce hlavy. Pokud k tomu dojde, mohou se ucpat vaše vlasové folikuly a přirozené oleje ve vaší pokožce hlavy se mohou začít nadměrně produkovat, ty pak zatěžují kořínky vlasů a způsobují nepohodlí pokožky hlavy. Zavedením rutiny s naším peelingem pro jemnou vlasovou pokožku s mořskou solí můžete důsledně čistit pokožku hlavy a udržovat její úlevu. Peeling zanechává vlasovou pokožku s pocitem svěžesti, čistoty a navrací jí komfort.

Recenze

Na našem webu můžete nalézt recenze našich produktů. Autenticitu takových recenzí však negarantujeme, tedy recenze na našem webu nejsou ověřené a nezaručujeme, že spotřebitelská recenze pochází od spotřebitele, který daný produkt použil nebo si jej zakoupil.
Ohodnoťte tento produkt jako první!
Orientačni zprava
Pro nejlepší zážitek prosím otočte zařízení